Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Чернігівські мандрівки. Ніжин-Чернігів-Седнів

 

Чернігівські мандрівки

Екскурсійний тур з Полтави в Чернігів Седнів та Ніжин   22.08.

Чернігів  - Седнів - Ніжин

Виїзд з Полтави в екскурсійний тур у Чернігів та Седнів о 3.00.

Приїзд у Чернігів

Екскурсія Черніговом.

Чернігів – місто легенд та архітектури часів Київської Русі. Мандруємо Черніговом, відкриваємо для себе унікальні памятки, старовинні церкви та храми Чернігівщини. Саме тут кожен може торкнутися пам'яток часів Київської Русі та на власні очі побачити шедеври архітектурного мистецтва, побудовані ще у ХІ – XVIII століттях. Екскурсійна пргулянка набережною Десни – Дитинцем. Саме тут починався Чернігів. Гармати, вали, руїни невцілілих старовинних монастирів… Історії та легенди… А також це неймовірно красиве місце із чарівними краєвидами, які відкриваються з оглядового майданчика набережної.

Болдина гора та Антоніїві печери

Антонієві печери – унікальний підземний архітектурний комплекс, заснований на початку ХІ ст.  Печери  - це система підземних і наземних храмів, з’єднаних між собою галереями. Загальна довжина підземного комплексу – 350 метрів, його приміщення розташовані на глибині від 2 до 12 метрів. На деяких стінах споруд збереглися стародавні фрески.

Чернігів називають містом храмів. Відвідуємо Борисоглібський собор.

А так, як на окрему увагу заслуговує кухня Чернігівщини – тож обідаємо у бібліотеці, або  у підпіллі. Продегустуємо їхній оригінальний борщ та наїдки із скотиняки. Обід. (Оплачується окремо).

Мандрівка Чернігівщиною продовжується! Їдемо в Седнів.

Седнів - унікальне старовинне містечко Чернігівщини, яке зберегло багато памяток історії.

Найстаріша мурована будівля на Лівобережжі — це схожа на невелику фортецю кам'яниця Лизогубів, яку збудували ще  у 1690 році і з якої відкривається краєвид на Снов. Відвідуємо парк і маєток Лизогубів, милуємося краєвидами з оглядової альтанки.  Є ще одна унікальна памятка Седнева, яка  не залишить Вас байдужими. Це дерев'яна Георгіївська церква ПЦУ. Дуже мило буде  побачити прапор у її вікні. Храм звели до 1747 року без єдиного цвяха, перебудували у 1852 році. Висота — 40 метрів, тому вона вважається найвищою дерев'яною церквою України. А ще її називають Вієвою церквою, - саме  в ній знімали фільм "Вій". Відвідуємо.

Повернення  в Чернігів. Вільний час у місті.

Переїзд у Ніжин.

Вечірня екскурсійна прогулянка старовинним містом, яке згадується ще в давньоруських літописах. Овіяне козацькою славою  та легендами, місто зберегло архітектуру минулих століть і має 300 унікальних будівель та памяток. Ви побачите козацькі храми та „Вієву церкву”(за місцевими переказами, саме тут сталися події, що і надихнули Миколу Гоголя на написання моторошної історії про бурсака і панночку)

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру  920 грн.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, туристичний супровід представником турагентства,  медстраховка.

Окремо оплачуються вхідні квитки в музеї та екскурсійні об’єкти, обід.

Якщо Вам сподобалася наша програма екскурсійного туру в Чернігів та Седнів і Ви хочете більше про неї дізнатися, або вже готові приєднатися до нашої групи – телефонуйте: 050-107-16-89,  096-57-67-044

Поїхали! Буде цікаво!

 

 

 

Вперше з Полтави!!! Екскурсія на равликову ферму!!!  Міліон равликів на одному полі. Ви дізнаєтеся про особливості  випасу равлика на фермі + дегустація страв зі середземноморських равликів.

Екскурсійний тур з Полтави

«Козацький хутір, равликова ферма  та Дивосвіт Петриківського розпису»

1 серпня 2020р.

Виїзд з Полтави о 7.00.

Петриківка.

Мальовниче село Петриківка Дніпропетровської області – широко відомий у світі осередок українського народного декоративного розпису, історичне коріння якого походить від древніх традицій настінних розписів, що сягають у глибину тисячоліть. Унікальний петриківський розпис, який став візитівкою України,  внесено до списку унікальних пам’яток міжнародної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Доторкнутися до таїнства розпису  зможемо і ми, відвідавши Центр народного мистецтва «Петриківка»

Відвідання музею декоративно-прикладного мистецтва та творчих майстерень художників.

Майстер-клас з петриківського розпису.

За бажанням ( і за окрему плату) – відвідання Миколиного хутору -  відоме подружжя майстрів петриківського розпису –  в своїй оселі організували музей-садибу в етностилі, притаманному давнім українським хатам. Тут можна не тільки самому спробувати малювати «петриківку», робити ляльку-мотанку та розписувати писанки, але й скуштувати домашніх традиційних страв.

Після натхненної творчої праці на нас чекають розваги! Ідемо на Козацький хутір!

Там,де раніше були зимівники, зараз детально відреставрований комплекс козацького хутора, з усіма притаманними атрибутами — курені, огорожі, вежі, побут.... Найцікавіше - козацькі забави, катання на конях, та традиційна кухня

Нас зустрічають козаки – з хлібом-сіллю та козацькою наливкою! Екскурсія Козацьким хутором. Відпідання музею народного побуту та єдиного в Україні Музею натільного хреста. А  після екскурсії ласуємо козацьким кулішем та беремо участь у розвагах.

Петриківка відома не тільки своїм унікальним розписом, а ще й конезаводом, який славиться своїми кіньми на весь світ. Тут представлені різноманітні породисті племенні коні, котрі ставали призерами багатьох конкурсів. Якщо залишилися час, сили та бажання – екскурсія на конезавод.

Познайомившись ще з однією самобутньою перлинкою на карті України, придбавши унікальні петриківські сувеніри, створивши і свій шедевр на майстер-класі, відпочивши на козацькому хуторі, - виїжджаємо додому. Але робимо зупинку для селфі біля паркану-рекордсмену ( знесений в Книгу рекордів України як найдовший орнамент)

І новинка!!! Екскурсія на равликову ферму

Оглядова екскурсія "Промислового випасу равлика на фермі" + дегустація страв зі середземноморських равликів.

Вартість туру –390 грн./особа У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, медстраховка. Вхідні квитки оплачуються окремо

 

«Батурин – гетьманська столиця»

1.06.19.

Виїзд з Полтави . о 4.00

На мальовничому березі річки Сейм зупиняємося на сніданок.

Екскурсія історичним Батурином - колись столицею Лівобережної України і офіційною резиденцією  гетьманів, - містом, яке пережило страшну трагедію і відродилося знову.

Починаємо знайомство з археологічних досліджень та знахідок. В експозиції Археологічного музею експонати від найдавніших часів Батурина до часів козацької доби та гетьманської резиденції

Відвідуємо будинок Генерального судді Лівобережної України – Василя Леонтійовича Кочубея ( єдина вціліла  будівля після Батуринської трагедії 1708р).

Тут вирішувалися справи державної ваги, виношувалися історичні задуми. Тут кохала і страждала Мотря, ці кімнати пам’ятають  Кочубея, і Розумовського, іМазепу, і Величка.

А в підвалі будинку є кімната тортур – бажаючі можуть відвідати!.

Прогулюємося старовинним парком Кочубея, де відбувалися романтичні зустрічі Мазепи та Мотрі, алея Кохання приведе нас до пам’ятного знаку Великого Кохання (і всі закохані, та ті, хто ще чекає на це велике почуття, – зможуть загадати заповітне бажання)

Обід у затишному кафе на березі мальовничої річки Сейм.(оплачується додатково)

В урочищі Цитадель збереглися залишки земляних укріплень стародавньої фортеці,  вік якої 900років. Саме тут колись пролилася кров батуринців та захисників міста – їх було знищено за наказом Петра 1, як і стерто з лиця землі і саму фортецю, і кам’яні палати, і гетьманську скарбницю, і церкву. Але місто відродилося і відновилася Цитадель.

Через Замковий міст та Головну віз’ну замкову вежу потрапляємо на територію відновленої Батуринської фортеці. Все тут як в давнину -  оборонні мури, сторожові вежі, гетьманський будинок, замкова церква  Воскресіння Господнього, гетьманська скарбниця та криниця з цілющою водою. З оглядового майданчика (29 м.) головної вежі  - милуємося краєвидами.

Відвідуємо палац гетьмана Кирила Розумовського, – отримавши Батурин з усіма землями і людом у довічне користування, - він вибудовує величний палац у класичному стилі, який вражав розкішшю і довершеністю.

Переїзд в с. Осич – саме там знаходиться монастир, відомий ще з 12ст. – Свято-Миколаєвський Крупецький монастир. До цього часу в монастирі зберігається головна святиня – ікона Миколая Чудотворця.

Знайомимося з життям монастирської обителі

Виїзд в Полтаву

Вартість туру – 650грн.