Миргород, Сорочинці, Дібрівка, Хомутець

Ціна

650 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

28.04. Екскурсія Миргородським краєм: Гоголь та підземні ходи Великих Сорочинців, Миргород, конезавод, дегустація кумису та палац Муравйових- Апостолів

Екскурсійний тур з Полтави у Миргород, Сорочинці, Дібрівку, Хомутець.

Виїзд з Полтави о 8.00. від готелю “Київ”

Великі Сорочинці – саме тут проходить відомий на весь світ Сорочинський ярмарок. В.Сорочинці – це родові землі гетьмана України Данила Апостола.  Саме тут народився наймістичніший письменник України Микола Гоголь, саме звідси родом відомий кобзар Михайло Кравченко і саме тут знаходяться найбільші підземні ходи Полтавщини.

Побуваємо в Преображенському соборі – побудованому в 1737 р. коштом гетьмана Д.Апостола (собор зберігся у первозданному вигляді та його прикрашає унікальний іконостас на 103 ікони – роботи італійських та українських іконописців). Відвідаємо літературно- меморіальний музей М. Гоголя.

Переїзд у Миргород.

Миргород – місто- курорт, відоме на всю Україну своєю цілющою водою; місто, що зберігає історії про Миколу Гоголя, Тараса Шевченка, Панаса Мирного, Опанаса Сластьона та Давіда Гурамішвілі; місто, яке здавна славилося своїми традиціями. Послухаємо ці історії – і про першу археографічну комісію, і про розкопки курганів, і про знамениту миргородську калюжу,і про розбійницьке урочище, і про таємничий маєток грузинського поета.

Екскурсія Миргородом, відвідання Миргородського краєзнавчого музею,  який має чудову колекцію порцеляни і де зберігається унікальні експонати. Історії керамтехнікуму, де зберігається майоліковий іконостас. Прогулянка курортом, відвідання бюветів.

Вільний  час на курорті для фотосесії, прогулянки, обіду.

Переїзд у Дібрівку.

Дібрівка – відома ще з 17 століття, а в 1888р. князем Романовим був заснований конезавод з розведення рисаків орловської породи та коней-ваговозів. Згодом, в 1917 році конезаводчики Романови, щоб зберегти коней,  добровільно передають своє підприємство більшовикам.

Екскурсія конезаводом, відвідуємо музей Дібрівського конезаводу, слухаємо цікаві історії про виграні перегони та нагороди, катаємося на конях, дегустуємо кумис

Переїзд у Хомутець, родові землі Данила Апостола. Саме тут знаходиться перлина архітектури – палац Муравйових-Апостолів. Прогулянка парком.

Виїзд у Полтаву.

 

Вартість туру 650 грн/580 грн. У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, дегустація кумису, медстраховка.

Вхідні квитки ( 150 грн.дорослий, 100 грн. дитина до 14 років), катання на конях 50 грн/40 грн., особисті витрати, обід. сувеніри.

Якщо Вам сподобався тур з Полтави у Миргород, Сорочинці, Дібрівку – , хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки