Решетилівка – центр вишивки та килимарства

Ціна

470 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

12.05.. Екскурсійний тур “А над світом українська вишивка цвіте”

Екскурсія в Решетилівку – центр килимарства та вишивки.

Ми не уявляємо Україну та українців без вишивки – без вишиванки чи вишитих рушників. Бо в них наша душа, і наші вірування, і відгомін минулого та наше майбутнє і, як у мові, – код нашої нації. Бо вишивка – це і прикраса, і творчість. і оберіг, Решетилівка ж — справжня скарбниця українського народного мистецтва. Решетилівські майстри ткацтва, килимарства та вишивки відомі на всю Україну з кінця XIX ст.

Килимарство, як художнє ремесло, набуло популярності ще за часів Київської Русі. Зараз же воно доволі рідкісне, що розвивається лише в історичних осередках килимарства в Україні. Серед яких — Решетилівка.

 Тут діє єдиний в Україні центр вишивки та килимарства. В установі є виставкова зала, а ще майстерні, де займаються ручною та машинною вишивкою. Усе це для того, аби зберегти давнє рукодільне мистецтво.

У програмі туру:

  • центр килимарства;
  • музей української вишивки;
  • екскурсія в майстерню з виготовлення гобеленів;
  • майстер-клас з виготовлення килимів;
  • відвідання сувенірних крамниць та можливість придбати вишиванку чи килим, бо “сувенірного добра в Решетилівці – гора”
  • історії Решетилівщини.

Виїзд з Полтави о 10.00. Тривалість екскурсії 3-4 год.

Вартість туру 470 грн. У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, вхідні квитки, майстер-клас з виготовлення килима, медстраховка.

Особисті витрати.

Якщо Вам сподобався наш екскурсійний тур у Решетилівку і  Ви хочете його забронювати – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044