Полтава, Північна війна та історії кохання

Ціна

290 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

04.05. Театралізована екскурсія. Екскурсійний автобусний тур Полтавою

Мандруємо нашою Полтавою, “гортаємо” сторінки її історії, заново відкриваємо для себе події минувшини, знайомимося з долями відомих людей, яких пов’язала Полтава, з їхніми пристрастями та коханням, почуттям обов’язку і громадянською позицією.

с. Яківці – колишнє козацьке поселення. Автобусна екскурсія та цікаві розповіді..

Театралізована екскурсія ” Велика Північна війна та історії кохання” – новий погляд на події Полтавської битви – події через призму почуттів – кохання і відданості, самопожертви і зради. Це цікаві історії кохання тих людей, чиї долі були пов’язані з добою Козаччини, Великою Північною війною: жінки у долі Богдана Хмельницького, романтичні стосунки  українського гетьмана Івана Мазепи, особисте життя царя Петра І й короля Карла ХІІ та сповнене вражаючою вірністю кохання гетьмана Пилипа Орлика та його дружини Ганни Герцик та інших відомих історичних осіб.

Театралізована екскурсія супроводжується  відеосюжетами, пісочною анімацією, музикою тієї епохи.( проводиться в приміщенні музею “Поле Полтавської битви”

Екскурсія територією комплексу “Поле Полтавської битви”. Історії минувшини та унікальні розписи Сампсоніївської церкви

Поїхали!

Буде цікаво.

Вартість туру 290 грн./ дорослий,  230 грн/дитина. У вартість включено транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, вхідні квитки.

Особисті витрати.

Запис на екскурсію ” Полтава, Північна війна та історії кохання” за тел.: 050-107-1689, 096-57-67-044.

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки