Софіївський дендропарк та Буцький каньйон

Ціна

1250 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Екскурсійний тур з Полтави в Софіївський дендропарк (Умань) та Буцький каньйон 11.05. та 25.05.

Виїзд з Полтави 10.05. о 23.30. та 24.05. о 23.30.

Перша наша екскурсійна локація – Шпола, географічний центр України.

Переїзд в с. Буки, саме тут є унікальне природне диво, одне з семи природний див України – Буцький каньйон. Саме ж село Буки виникло ще в першій половині XVI століття на скелястих берегах річки Гірський Тікич. Старожили розповідають, що тут колись росли букові дерева, – звідси і назва.

Неповторний, оригінальний і надзвичайно красивий ландшафт, –  скелі, вир, великі і малі струмки та потоки створюють цю надзвичайно красиву природну довершеність.

Ви побачите  дивовижний і неповторний водоспад „Вир”. Вода Гірського Тікича летить, шумить і вирує по скелястих виступах гранітних каменів, утворюючи неповторний в своїй красі Буцьький каньйон. Це одне з 7 природних див України.

Вільний час. Бажаючі зможуть поласувати ухою чи замовити собі шашлик ( є кілька кафе, вартість обіду – від 180 грн.) або визначити температуру води в каньйоні, – скупавшись у водах Гірського Тікича, чи зробити красиві фото та селфі на скелястих берегах Буцького каньйону.

Переїзд в Умань

Умань.

Екскурсія м. Умань

Екскурсія в Софіївський дендропарк.

Софіївський парк – це весільний подарунок графа Потоцького своїй коханій Софії. Історія Софіївського дендропарку оповита легендами та таємницями, – і Ви зможете до них доторкнутися. Мальовничі пейзажі, затишні алеї,романтичні куточки…Все тут переповнене любов’ю. У гроті Потоцького Ви зможете загадати своє заповітне бажання (адже сам граф над входом написав:”Хто зайде сюди нещасним – вийде щасливим, а хто зайде щасливим – стане ще щасливішим!”) Перевірите! А хто вважає, що він грішний – зможе змити гріхи під краплинками водоспаду. І, звісно ж, на Вас чекають неповторні враження – Ви пропливете єдиною в Україні підземною річкою!

Вільний час,катання на катамаранах, гондолах, прогулянка в розарій, відвідання музею воскових фігур,  фотосесія, сувеніри…

Приємно втомившись від вражень Софіївського парку, перефотографувавши всі його екскурсійні принади, і. звісно ж, себе на фоні цієї краси, – ідемо на екскурсію у сучасний парк – Нова Софіївка.

Виїзд в Полтаву о 17.00.

Прибуття близько 23 год.(розвезення по зупинках)

Вартість туру 1250 грн.

Вартість туру 1250 грн/1200 грн.(діти до 12років). У вартість входить транспортне обслуговування, туристичний супровід, медстраховка.

Окремо оплачуються вхідні квитки, особисті витрати.

Якщо Вам сподобався тур “Софіївський дендропарк, Умань та Буцький каньйон”  з Полтави і Ви хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки