Парк тюльпанів, хутір Надія та Кропивницький

Ціна

800 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Екскурсійний тур з Полтави у Кропивницький 27.04., 28.04.

Маршрут: Полтава- хутір Надія – Кропивницький – Полтава

У програмі туру:

  • заповідник-музей “Хутір Надія;
  • парк тюльпанів – дендропарк Кропивницького;
  • екскурсія містом;
  • музей драматурга Марка Кропивницького.

Виїзд з Полтави на екскурсію в дендропарк м.Кропивницький 20.04., 27.04. о 5.00. ( збір по зупинках)

Перша наша екскурсійна зупинка – на хуторі Надія. Заповідник-музей “Хутір Надія” є однією з найвизначніших історико-культурних пам’яток України. Більше ста років тому на місці, де тепер шумлять могутні дуби і стрункі тополі, плодоносить фруктовий сад, блищить широкий став, був голий степ. Садибу було засновано визначним українським драматургом, актором, театральним та громадським діячем Іваном Карповичем Тобілевичем (Карпенком-Карим) на 11 гектарах землі, що дісталася у спадщину його дружині, Надії Карлівні Тарковській. Саме на спомин про неї Іван Карпович дав назву хутору.

Запрошуємо в Українську Голландію!
Саме так часто називають дендропарк у Кропивницькому. Адже кожної весни він перетворюється на справжню квіткову феєрію – море чудових весняних квітів, що розкинулися на площі 45 гектарів і переливаються неймовірним різноманіттям барв.
Тюльпани, нарциси, гіацинти, мускарі – ніде в Україні ви не знайдете стільки кольорів і форм квітів, зібраних в одному місці. Гуляючи алеями і стежками дендропарку, милуючись різноманітністю яскравих фарб і вдихаючи незвичайні аромати квітів, не припиняєш дивуватися все новим і новим яскравим квітковим пейзажам.
Окрім квіткової феєрії у дендропарку є  атракціони, зоомістечко, спортивні зони, мережі закладів харчування та розважальні заходи.

Після яскравих миттєвостей  дендропарку – подорож- знайомство з історією міста продовжується.Екскурсія Кропивницьким. Тихі верби над сивим Інгулом, у зелені садів – привітний будинок з верандою… У цьому будинку майже двадцять років жив Марко Лукич Кропивницький. Тут він написав “Глитай, або ж Павук”, “Доки сонце зійде, роса очі виїсть…”, “Дві сім’ї” та ін. Тут же на початку 80-х років XIX ст. сформував уславлену українську трупу – трупу корифеїв. Відвідуємо музей відомого драматурга – і ніби переносимося в минуле, коли виборювали  право на існування українського театру

Вільний час.

Виїзд у Полтаву

Вартість туру 1250 грн./ 1150 грн. У вартість екскурсійного туру з Полтави в Кропивницький входить: проїзд, туристичний супровід, екскурсія містом, екскурсія в музеї-заповіднику хутір”Надія”, екскурсія в музеї М.Кропивницького, вхідні квитки, медстраховка.

Для туристів, які не бажають відвідувати музеї, їхати на екскурсію на хутір Надія – тур у Дендропарк Кропивницького  та екскурсія містом Кропивницький – вартість  800 грн./750 грн

Особисті витрати.

Запис на екскурсію з Полтави у парк тюльпанів Кропивницького та хутір Надія –   в офісі турагентства ” TERRA” та за за телефонами.: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки