Парк Нижньоворсклянський та музей Олеся Гончара

Ціна

650 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Екскурсійний тур з Полтави в регіональний ландшафтний парк”Нижньоворсклянський” та екскурсія в садибу-музей Олеся Гончара.

Тури вихідного дня на Полтавщині. Тури Полтавщиною. Тури Україною з виїздом з Полтави.

27.04., 22.06..

Виїзд з Полтави о 9.00.

Перша наша екскурсійна зупинка – Нижньоворсклянський регіональний ландшафтний парк – об’єкт природно-заповідного фонду України.

Краєвиди пригирлової частини Ворскли у Нижньоворсклянському регіональному ландшафтному парку – найкрасивіші  річкові краєвиди в Україні.  

 Колись біля місця впадіння Ворскли у Дніпро була козацька дерев’яна фортеця Переволочна. Та і переволока була (найвужче місце русла, де перетягували (переволочували) човни на інший бік). Нині нічого немає – все поглинули води Дніпра, лише вкритий очеретами острівець проглядається там, де колись стояла фортеця козаків. 

Ми зможемо милуватися неймовірної краси краєвидами із Зміїної гори, куди пройдемо вузенькою грунтовою стежкою. Але краєвид того вартий!  Він один з  найкрасивіших в Україні. Далеко до обрію розкинулись незліченні  озера, поміж яких синьою стрічкою плине наша Ворскла. Дивитись і дивитись!

Час для відпочинку та обіду.

Відпочинок на березі Ворскли.

Переїзд у село Сухе, де пройшли дитячі та юнацькі роки Олеся Гончара –  відомого українського письменника, великого таланту, неординарної особистості та правдолюба, автора “Прапороносців”, “Тронки”, “Людини і зброї”, « Бригантини»  та забороненого на 20 років “Собору”.

Він був  останнім романтиком епохи. На першому місці в нього була людяність, всесвітня любов. Він усе життя вірив у людей і любив їх

Олесь Гончар – письменник, який не погоджувався писати хвалебні твори про представників радянської влади, за що отримував листи із погрозами.  Після хвилі арештів української інтелігенції, він написав у щоденнику: «Яка дика епоха! З якою сатанинською силою нищилася Україна! За трагізмом долі ми народ унікальний.” Олесь Гончар все своє життя був на боці правди: відстоював  інтереси України, української мови,  захищав українських письменників та літераторів, що виступали проти тоталітарної системи. Він підтримав перший Майдан – «Революцію на граніті». Вітав незалежність України,  після історичного референдуму 1 грудня 1991 року саме Олесь Гончар проголосив результати волевиявлення українців жити у незалежній Україні.

Про все це  –  в музеї. Відвідуємо Музей-садибу Олеся Гончара, який облаштовано у невеличкій селянській хаті, побудованій  ще 1892 року Гаврилом і Єфросинією Гончарами. Садиба зі споришевим подвір’ям та великим садом, у кімнатах –  меблі, які зробив ще дід Олеся,  та старенький патефон, який любила слухати його бабуся. Екскурсія в Музеї садибі Олеся Гончара.

З червня місяця пропонуємо відвідати ще одну красиву локацію нашого екскурсійного маршруту – Трояндове поле. Тисячі троянд розквітли неймовірно красивими квітами – всі кольори веселки у їхньому цвітінні. Тендітні ніжні і яскраві аромати заполонили все навколо. Ви зможете не тільки помилуватися трояндами та зробити красиві фото на Трояндовому полі, а й,  за бажанням, придбати для себе саджанці троянд по дуже приємній  ціні.

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру 650 грн/600 грн. У вартість включено транспортне та екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, медстраховка.

Особисті витрати.

Бронювання туру: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки