Федотова Коса, Кирилівка

Ціна

700 грн

4 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Турагентсво “TERRA” пропонує Відпочинок на Азовському морі – в Кирилівці, на Федотовій Косі, Арабатській Стрілці, Щасливцево та в Бердянську з виїздом з Полтави

Виїзд з Полтави на Азовське море – Тури в Кирилівку, тури на Федотову косу
у червні – по вівторках, четвергах, п’ятницях, суботах о 21 год.
на 3, 5, 6, 7, 10, 14 днів!
у липні та серпні – щоденно і на будь-яку кількість днів!!!

Бронювання – за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044 та в офісі турагентства “TERRA”

Тури з Полтави на Азовське море у Степок по вівторках, четвергах,  суботах о 21 год.

Вартість проїзду в одну сторону – 400 грн.

Тури на відпочинок на Азовське море у Бердянськ – по вівторках і пятницях- на 7 діб.

Тури на відпочинок на Азовське море у Щасливцево – по вівторках і пятницях- на 7 діб.

Тури на відпочинок на Азовське море з Полтави  у Генічеськ по вівторках на 7 діб.

Вартість проїзду в обидві сторони – від 650 грн.

Вартість відпочинкового туру на Азовському морі на базах Федотової Коси

Усі виїзди на відпочинок на Азовському морі о  21.00. 

Вартість проїзду (з Полтави у Кирилівку та на  Федотову Косу) в обидві сторони  – 650 грн./дорослий, 600 грн./дитина (до 12р), вартість проїзду в одну сторону 400 грн.

ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ на Азовському морі

Пропонуємо тури вихідного дня на Азовське море з виїздом з Полтави відпочинкові та екскурсії+відпочинок.

Тури вихідного дня на Азовському морі – щочетверга.

Бронювання – за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044 та в офісі турагентства “TERRA”

Тур з Полтави на Азовське море на бази відпочинку на Федотовій Косі

Пропонуємо Вашій увазі  варіанти розміщення на базах відпочинку на Федотовій Косі.

Є номери економ класу – знаходяться в корпусі, не сонячна сторона. ( у номері необхідні меблі  + холодильник, вентилятор, є постільна білизна), туалет та душ – на поверсі (або на території, окремо збудований корпус).  Душ літній. Є гарячий душ – за доплату – від 10 грн за особу.)  У корпусі є кухні з газовими плитами. мийками, необхідним посудом для самостійного приготування їжі.

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 3 дні 1400 грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 3 дні, медстраховка). У липні – серпні – 1550 грн/ос.

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 5 днів 1850 грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 5 днів, медстраховка). У липні – серпні – 2150 грн/ос.

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 7 днів 2300 грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 7 днів, медстраховка). У липні – серпні – 2650 грн/ос.

Є номери економ покращений. У таких номерах необхідні меблі ( ліжка, тумбочки для одягу, шафа, стіл. стільці)  + холодильник, кондиціонер,  телевізор, є постільна білизна), туалет та душ – на поверсі. У корпусі є кухні з газовими плитами. мийками, необхідним посудом для самостійного приготування їжі.

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 3 дні 1550 грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 3 дні, медстраховка). У липні – серпні – 1700 грн/ос.

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 5 днів 2150 грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 5 днів, медстраховка). У липні – серпні – 2350 грн/ос.

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 7 днів 2650 грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 7 днів, медстраховка). У липні – серпні – 3000 грн/ос.

Номери стандарт та напівлюкс. У таких номерах необхідні меблі ( ліжка, тумбочки для одягу, шафа, стіл. стільці)  + холодильник, кондиціонер,  телевізор, є постільна білизна), туалет та душ у номері або на блоці ( на 2 номери). Гаряча і холодна вода є постійно. Є номери з балконами (вид на сад, на море), із власними кухнями на терасі при вході в номер чи кухнями в номері.  Залежно від комплектації номера (сучасний ремонт, комплектація кухні, нові меблі, площа номера і т.п.) – залежить вартість туру. тому ціни вказані від. ( вартість утчнюється в агентстві перед замовленням, бронюванням туру )

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 3 дні від 1700 грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 3 дні, медстраховка). У липні – серпні – 1850 грн/ос.

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 5 днів від 2350грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 5 днів, медстраховка). У липні – серпні – 2650 грн/ос.

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 7 днів 3000 грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 7 днів, медстраховка). У липні – серпні – 3350 грн/ос

Номери люкс. Це і номери в будинках, корпусах і окремі будиочки зруби. У таких номерах необхідні меблі ( ліжка або диван ( можливо ліжко+диван) тумбочки для одягу, шафи, стіл, стільці)  + холодильник, кондиціонер,  телевізор, є постільна білизна), туалет та душ у номері. Гаряча і холодна вода є постійно. Є номери з балконами (вид на сад, на море), із власними кухнями на терасі при вході в номер чи кухнями в номері.  Залежно від комплектації номера (сучасний ремонт, комплектація кухні, нові меблі, площа номера і т.п.) – залежить вартість туру. тому ціни вказані від. ( вартість утчнюється в агентстві перед замовленням, бронюванням туру )

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 3 дні від 2000 грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 3 дні, медстраховка). У липні – серпні – від 2350 грн/ос.

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 5 днів від 3150грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 5 днів, медстраховка). У липні – серпні – від 3450 грн/ос.

Вартість туру у червні на  відпочинок  в таких номерах  на 7 днів  від 4100 грн /ос. ( у вартість входить проїзд Полтава-Федотова Коса-Полтава, проживання 7 днів, медстраховка). У липні – серпні – від 4450 грн/ос

Фото  однієї з баз вдпочинку на Федотовій Косі, яку ми пропонуємо нашим туристам. Фото інших баз  можна буде подивитися в офісі турагентства TERRA, а на сайті буде розміщено уже з 01.06. Усі питання та бронювання  за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Відпочинок на Федотовій Косі запамятається Вам піщаними пляжами, лагідним морем, релаксуючий шум якого ви будете чути постійно, адже бази відпочинку, які ми пропонуємо знаходяться а самому березі моря.