Турагентство TERRA Полтава

  • terra-tur@ukr.net
  • тел. (0532) 691-293
  • моб. (050) 10-71-689
  • моб. (096) 57-67-044

Песни сереневой рощи

Пісні Бузгового гаю

Песни сиреневой рощи

В 1827 р. Віктор Павлович Кочубей для своєї доньки  створив квіткове диво - Бузковий гай. З усієї Російської імперії до Диканьки привозили найкращі сорти бузку, які були висаджені недалеко від маєтку Кочубея. Пройшли століття... Про ті події залишилися тільки спогади. А Бузковий гай квітує і донині, і кожного року запрошує до Диканьки - послухати цікаві історії, разом відсвяткувати, - поспівати, потанцювати, напої подегустувати, в майстер-класах участь узяти, на човнах Кочубеєвим ставом покататися, - одним словом, погуляти, як душа забажає!

Наше Турагентство "TERRA" запрошує Вас на екскурсію та народні гуляння!!!

Дата туру   12 травня.

Виїзд групи від готелю "Київ" о 9.00.

Екскурсія Диканським краєм.

Відвідання Миколаївської церкви - родової церкви Кочубеїв, - унікальної пам"ятки архітектури(1794р.), усипальниці Кочубеїв. Екскурсія до Кочубеєвих дубів - оспіваних О.Пушкіним в поемі " Полтава". Історії кохання Мотрі та Мазепи. І, звісно ж, Бузковий гай!  Екскурсія.

Вільний час.

На головній сцені - виступи кращих колективів художньої самодіяльності області, виступ гуртів "Сен-Тропе"і "DANCE BAND", пісенно-танцювального колективу "Полтава", гурту "Малахіт". Для Вас працює фотосалон "Солоха", та кузня коваля Вакули, де кожен може викувати собі підкову на щастя.

Святкуємо! Співаємо.Танцюємо. Дегустуємо напої,- мед,пиво,вино течуть рікою (за Ваші гроші ), катаємося на човнах Кочубеєвими ставками, беремо участь у конкурсах, майстер-класах та розвагах.Відпочиваємо!!!

Працюють майстер-класи гончарства, ляльки- мотанки, розпису, лозоплетіння та ін. Виступи творчих колективів, танцювальних ансамблів,троїстих музик. Розваги та гуляння.

Виїзд у Полтаву о 17.00.

Вартість туру - 150 грн. ( У вартість входить - проїзд, екскурсійне обслуговування, медстраховка)

І не забудьте взяти з собою хороший настрій, фотоапарати, гроші на розваги та улюблені напої!!!

Запис за телефонами 050-107-16-89,     096-57-67-044