Зевс під шубою

Ціна

5200 грн

4 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Програма туру

1-й

день

Виліт із України. Прибуття до Салоніки.
Трансфер до готелю. Заселення. Ночівля.

2-й

день

Сніданок. Оглядова екскурсія Салоніками “Македонське царство” (20 EUR), під час якої ми побачимо Білу Вежу – символ міста, Храм Святого Димитрія Солунського, дізнаємося перекази про чудеса, що відбулися в цій церкві, відвідаємо Ротонду, побудовану як храм, присвячений спочатку Зевсу , а пізніше – Святим Небесним Безтілесним Силам – архангелам.Вільний час. Шопінг у центрі Салонік.Повернення до готелю. Ночівля.

3-й

день

Сніданок.Екскурсія на водоспади Едеси та до термальних джерел Позар “Чарівні джерела” (35 EUR + вх. біл.) Ми проїдемо через багаті сільськогосподарські регіони та міста Центральної Македонії та приїдемо до прекрасного міста Едеса – столиці вишень! Тут ми матимемо можливість насолодитися красою природи, водоспадами — найбільшим з них — Караносом, погуляти навколо них і навіть пройти крізь! Також ми побачимо один маленький музей із виробництва кунжутної олії!Далі ми вирушимо до термальних джерел Позар – одного з найкрасивіших курортів у Центральній Македонії, розташованого біля підніжжя гори Каймакчалан заввишки 2524 метри! Гарячі джерела температурою 37℃ протікають вздовж русла річки, формуючи невеликі природні термальні водоспади та озера. Тут, близько 15 печер, також розташований Спелеологічний парк Греції, деякі з яких доступні для відвідування! З собою можна взяти купальний костюм та рушник. Ночівля в готелі.

4-й

день

Шопінг тур за шубами (35 EUR) до міста Касторія.Виїзд в аеропорт міста Салоніки. Виліт в Україну.

У вартість туру включено:

  • Авіапереліт Київ-Салоніки-Київ
  • Проживання (3 ночі) у готелі 3*
  • Сніданки
  • Трансфер ап-готель – ап
  • Медстрахування від нещасного випадку

Не включено:

  • Турподаток у готелі
  • Факультативні екскурсії
  • Особисті витрати
  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
  • ПЛР-тести для в’їзду на територію Греції

ВАЖЛИВО!

Турагентство не несе відповідальності за дії або бездіяльність ПРИКОРДОННИХ І МИТНИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ, КОРКИ НА ДОРОГАХ, РЕМОНТ ДОРІГ у країні перебування (дорозі), які можуть вплинути на ЗМІНИ В екскурсійній частині програми туру.У вільний час автобусного обслуговування не передбачено.Час у програмі вказано орієнтовний.Туристи, що подорожують одні, можуть бути розміщені у тримісних номерах.Туроператор залишає за собою право змінювати програму та послідовність екскурсій без зміни кількості послуг