Загадкові історії вулиці Пилипа Орлика

Ціна

170 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

02.06. Екскурсійна прогулянка колишньою Дворянською – нині вулиця Пилипа Орлика – старовинні особняки, будинок у мавританському стилі (особняк Бахмутського), велич пам’яток архітектури і козацька доба Полтави. “Комора галушок” та дегустація смачних наїдок! Екскурсії Полтавою..

Запрошуємо поринути в атмосферу Полтави кінця 19 – початку 20 століття і прогулятися однією із старовинних вулиць нашого міста. Вулиця Пилипа Орлика – прокладена ще в часи Гетьманщини, – пам’ятає і розквіт часів Іллінського ярмарку, і класичну забудову 19 століття, і занепад часів більшовизму та руйнування в епоху багатоповерхівок. Але вулиця зберегла свій неповторний шарм і самобутність. Колись забудована старовинними будинками “катеринками”, може також похизуватися найстарішим у місті дерев’яним особняком генеральші Селастельникової та унікальним будинком, ніби з арабської казки, – особняком Бахмутського, що був наповненим любов’ю і пристрастю, бо збудований для дами серця свого. А також спогадами, – про полтавців, що тут жили і творили свою історію, про дворянські особняки чи про музичні класи Феофанії Базелевич, що виринають ледь помітними натяками у сучасних будівлях – перепланованих пам’ятках архітектури.

От така вона, колишня вулиця Дворянська, яка запрошує нас від Успенського собору через Панянку до середмістя Полтави. Ця вулиця уміє дивувати.

То ж ходімте! Творити наші “Історії однієї вулиці” – історії вулиці Пилипа Орлика, колишньої Дворянської.

У програмі екскурсії – відвідання “Першої мануфактури галушок”, де посмакуємо справжніми галушками! (дегустація галушок з гречаного та пшеничного борошна та галушок за рецептом родини І.Котляревського.)

Загальна тривалість такої пішохідної екскурсії 2-2,5 год.( Протяжність екскурсійного маршруту 1400 м.) Початок о 17.00.  Вартість (включає також дегустацію галушок) – 170 грн/ дорослий, 140 грн. дитина до 12 років. (діти до 6 років – безкоштовно).

Обовязковий попередній запис на екскурсію за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Обіцяємо, буде цікаво.

Частину виручених від екскурсії коштів – перераховуємо на підтримку ЗСУ!!! Приєднуйтеся!


Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу в фейсбук “Турагентство TERRA” – вгорі сторінки