Відпочинок на Шацьких озерах

Ціна

4100 грн

3 Днів

Дата відправлення

За запитом

17.08.-21.08. Тур з Полтави на Шацькі озера. Три дні відпочинку.

Шацькі озера – унікальний природний комплекс, аналогів якого у Європі просто не існує. Всього  понад тридцять озер, які називають блакитними очима Волині. В оточенні чудового незайманого лісу заховані найкрасивіші найчистіші озера, які розташовані на території понад тридцять два гектари заповідної природи,  що  отримали статус Національного природного парку.

Виїзд з Полтави о 18.00.

1 день.

Розміщення в готелі.

Відпочинок.

Екскурсія Національним природним парком “Шацькі озера“.

Послухаємо цікаві історії Волинського краю, пройдемося заповідними стежками Національного парку. Під час прогулянки стежками заповідника можна не тільки побачити озера, пляжі й ліси, а й подивитись на життя тварин у їх природному середовищі. А якщо ви щасливчик, то може вам вдасться подивитись й на рідкісні види, які занесені до Червоної книги. Прибережні волинські ліси багаті також на всілякі ягоди: полуницю, малину, чорницю, ожину, брусницю, журавлину. Для яких зараз саме сезон! Є в місцевих лісах і гриби: боровики (білі), лисички.

Любителі вивчення історії та культури нашої країни можуть відвідати кілька історично значущих цікавих місць.

Після прогулянки – дегустація сиру у приватній сироварні.

Повернення в готель. Ночівля.

2 день.

Сніданок.

Відпочинок на озері Світязь.

Світязь. Найбільше з Шацьких озер і відоме в Україні як найглибше прісноводне озеро. Також найпопулярніший серед відпочивальників, оскільки вода в озері дуже чиста і прозора. Склад води містить срібло і гліцерин, завдяки чому шкіра після плавання стає м’якою і гладенькою.

Факультативно: екскурсія на байдарках “Дива Полісся”

Ночівля.

3 день.

Сніданок.

Відпочинок на озерах.

Для любителів активного відпочинку є прокат велосипедів, квадроциклів, катамаранів. човнів, каяків. Є риболовля.

Виїзд в Полтаву о 22.00.

вартість туру 4100 грн. У вартість включено проїзд, екскурсія Національним парком “Шацькі озера”, проживання в готелі 2 ночі, харчування 2 сніданки, супровід представника турагентства, медстраховка.

Особисті витрати, факультативні екскурсії, прокат катамаранів, квадроциклів і т.п.

Якщо Вам сподобався тур з Полтави на Шацькі озера і ви хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки.