Вечори на хуторі поблизу Диканьки

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Програма туру

1-й

день

Зустріч групи.

Екскурсія Полтавою.

Полтава … Місто на перехресті століть … Знайомимося з історією Полтави з найдавніших часів і до наших днів: прогуляємося тихими зимовими вуличками біля Соборного майдану, тут і Біла альтанка – символ міста, пам’ятник галушкам і сторожова вежа, Успенський собор і Спаська церква – пам’ятка архітектури 17століття, пам’ятник Мазепі.

Завітаємо до садиби-музею І. Котляревського – першого класика нової української літератури, – послухаємо історії древнього дворянського роду. Побачимо величний ансамбль класицизму Круглої площі – творіння архітектора Захарова. Корпусний сад та пам’ятник Слави – нагадування нащадкам про подвиги полтавців у 1709р. 

Інститутська гора – мальовничий куточок Полтави, де мешкали Капністи та Короленко, де був маєток Кочубеїв, інститут шляхетних дівчат, – це місце, де Ви можете загадати найпотаємніші бажання.

Музей космонавтики та авіації. ( За бажанням можна відвідати музей дальньої авіації, садибу-музей В.Короленка або Панаса Мирного, краєзнавчий чи художній музей)Історичні місця Полтавської битви – перенесемося у минуле на 300 років тому – побачимо бастіони фортеці, редути, діораму битви, Ротонду Примирення та Сампсоніївську церкву – побуваємо у національному музеї – заповіднику «Поле Полтавської битви» Екскурсія на Полі Полтавської битви.

На нас чекають пригоди на хуторах поблизу Диканьки! Історії, легенди, містика… Розваги та конкурси, театралізована дія за участю Гоголівських персонажів. Екскурсія в ДиканькуДиканька – містичний Гоголівський край, батьківщина династії Кочубеїв. Історії та легенди краю. Оглядова екскурсія, унікальна родова церква Кочубеїв – Миколаївська церква (1794 р.) – єдина церква в Україні з подвійним куполом. Спустимося до усипальниці Кочубеїв. Прогуляємося до Кочубеєвих дубів (ботанічна та історична пам’ятка, яка зберігає таємниці кохання Мотрі та Мазепи). Екскурсія у бузковий гай – з 1827 р. висаджений за наказом князя Кочубея, а нині – унікальна ботанічна та історична пам’ятка.

Обід.

Заїзд на хутір Проні, де колись був заїжджий двір і шинок козака Проня, і де, повертаючись зі своїх мандрів Європою, любив зупинятися Микола Васильович Гоголь.Вас зустрінуть гостинні пан Голова та Солоха, а Панько Рудий розповість Вам містичні історії та запросить до Вас самого Гоголя. Ви зможете взяти участь у театралізованій виставі за мотивами творів Гоголя і, звичайно ж, скуштувати полтавських галушок, кручеників чи вареників! (Оплачується окремо) 

Нас чекає знайомство з традиціями та обрядами нашого народу. Екскурсія до народного Музею весілля, – де Ви не тільки дізнаєтеся про старовинні українські обряди, а й самі станете їх учасниками – побуваєте в ролі нареченого чи нареченої, дружки чи боярина… Буде весело… (театралізація обряду українського весілля за участю всіх екскурсантів)

 Виїзд групи (трансфер на вокзал)

Якщо Вас зацікавила ця програма екскурсії Полтавою та Полтавщиною, – дзвоніть 050-107-16-89 або 096-57-67-044, (або напишіть terra-tur@ukr.net ) – і ми прорахуємо вам точну вартість туру, ( вартість туру залежить від кількості екскурсантів у групі, тривалості екскурсії, транспорту – Ваш транспорт чи транспорт нашого турагентства, обіду (у кафе чи ресторані), вартості вхідних квитків до музеїв, додаткових Ваших побажань). Ми врахуємо всі Ваші побажання та зробимо Ваше перебування у нашому місті комфортним та незабутнім. Приїжджайте! Екскурсії Полтавою. Екскурсія до Диканьки. Екскурсії Полтавщиною