Вечори на хуторі поблизу Диканьки

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Зустріч групи.

Екскурсія Полтавою.

Полтава … Місто на перехресті століть … Знайомимося з історією Полтави з найдавніших часів і до наших днів: прогуляємося тихими зимовими вуличками біля Соборного майдану, тут і Біла альтанка – символ міста, пам’ятник галушкам і сторожова вежа, Успенський собор і Спаська церква – пам’ятка архітектури 17століття, пам’ятник Мазепі.

Завітаємо до садиби-музею І. Котляревського – першого класика нової української літератури, – послухаємо історії древнього дворянського роду. Побачимо величний ансамбль класицизму Круглої площі – творіння архітектора Захарова. Корпусний сад та пам’ятник Слави – нагадування нащадкам про подвиги полтавців у 1709р.

Інститутська гора – мальовничий куточок Полтави, де мешкали Капністи та Короленко, де був маєток Кочубеїв, інститут шляхетних дівчат, – це місце, де Ви можете загадати найпотаємніші бажання.

Музей космонавтики та авіації. ( За бажанням можна відвідати музей дальньої авіації, садибу-музей В.Короленка або Панаса Мирного, краєзнавчий чи художній музей)Історичні місця Полтавської битви – перенесемося у минуле на 300 років тому – побачимо бастіони фортеці, редути, діораму битви, Ротонду Примирення та Сампсоніївську церкву – побуваємо у національному музеї – заповіднику «Поле Полтавської битви» Екскурсія на Полі Полтавської битви.

На нас чекають пригоди на хуторах поблизу Диканьки! Історії, легенди, містика… Розваги та конкурси, театралізована дія за участю Гоголівських персонажів. Екскурсія в ДиканькуДиканька – містичний Гоголівський край, батьківщина династії Кочубеїв. Історії та легенди краю. Оглядова екскурсія, унікальна родова церква Кочубеїв – Миколаївська церква (1794 р.) – єдина церква в Україні з подвійним куполом. Спустимося до усипальниці Кочубеїв. Прогуляємося до Кочубеєвих дубів (ботанічна та історична пам’ятка, яка зберігає таємниці кохання Мотрі та Мазепи). Екскурсія у бузковий гай – з 1827 р. висаджений за наказом князя Кочубея, а нині – унікальна ботанічна та історична пам’ятка.

Обід.

Заїзд на хутір Проні, де колись був заїжджий двір і шинок козака Проня, і де, повертаючись зі своїх мандрів Європою, любив зупинятися Микола Васильович Гоголь.Вас зустрінуть гостинні пан Голова та Солоха, а Панько Рудий розповість Вам містичні історії та запросить до Вас самого Гоголя. Ви зможете взяти участь у театралізованій виставі за мотивами творів Гоголя і, звичайно ж, скуштувати полтавських галушок, кручеників чи вареників! (Оплачується окремо)

Нас чекає знайомство з традиціями та обрядами нашого народу. Екскурсія до народного Музею весілля, – де Ви не тільки дізнаєтеся про старовинні українські обряди, а й самі станете їх учасниками – побуваєте в ролі нареченого чи нареченої, дружки чи боярина… Буде весело… (театралізація обряду українського весілля за участю всіх екскурсантів)

Виїзд групи (трансфер на вокзал)

Програма туру

1-й

день

Якщо Вас зацікавила ця програма екскурсії Полтавою та Полтавщиною, – дзвоніть 050-107-16-89 або 096-57-67-044, (або напишіть terra-tur@ukr.net ) – і ми прорахуємо вам точну вартість туру, ( вартість туру залежить від кількості екскурсантів у групі, тривалості екскурсії, транспорту – Ваш транспорт чи транспорт нашого турагентства, обіду (у кафе чи ресторані), вартості вхідних квитків до музеїв, додаткових Ваших побажань). Ми врахуємо всі Ваші побажання та зробимо Ваше перебування у нашому місті комфортним та незабутнім. Приїжджайте! Екскурсії Полтавою. Екскурсія до Диканьки. Екскурсії Полтавщиною