Тури в Карпати з Полтави

Ціна

4600 грн

5 Днів

Дата відправлення

08 серпня 2022

Організатор туру

Зоя Неділько

Автобусний тур з Полтави у Карпати та Закарпаття «Передзвін карпатських гір»

5 активних днів.

Високі гори, смерекові ліси, стрімкі річки та кришталеві водоспади, – це наші Карпати, які ви побачите , відчуєте і закохаєтесь в них за час нашого туру. Ми разом з вами будемо підкорювати Говерлу та  Чорний Черемош, дегустувати місцеві страви та настоянки, знайомитися з колоритом гуцульського краю та дивами, схованими серед гір.

Маршрут туру:
Полтава – Зарваниця – Яремче – Верховина –  Криворівня – Говерла – Кваси – Солотвино – Рахів – Буковель – Полтава

Дати туру :
04.07.-10.07., 18.07.-24.07., 08.08.- 14.08., 22.08.-28.08., 12.09.-18.09.

Тривалість туру в Карпати з Полтави: 5 активних днів. Виїзд з Полтави в Карпати о 18 годині.  

Програма туру в Карпати та Закарпаття з Полтави

1 день автобусного туру з Полтави у Карпати та Закарпаття «Передзвін карпатських гір»

Зарваниця. “Український Єрусалим.”

Марійський духовний центр «Зарваниця» вже давно називають місцем, де відпочиває душа. Адже тут шепіт молитов звучить особливо, кроки карбуються легко, а серце переповнюють відчуття спокою, умиротворення та незримої Божої присутності. Зарваниця – це місце, яке зцілює душі, це місце, в якому творяться справжні дива, це місце, де віднаходять надію та торують свій шлях до Бога.

Переїзд у Яремче.

Яремче – центр Карпатських гір.

Прогулянка Яремчею – на нас чекає диво карпатської природи –  водоспад   Пробій, мальовничий куточок Карпат з каскадом водоспадів. Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів. Купуємо сувеніри, чаї, сири, чи що заманеться, фотографуємося на фоні водоспаду та вирушаємо У Верховину.

Верховина. Поселення в готель. Вечеря. Відпочинок.

2 день.

Сніданок.

Сьогодні підкорюємо Говерлу! Найвищу вершину України! (2061м над рівнем моря) Вона зачарує вас своєю красою, незайманою природою, захоплюючими панорамними видами блакитних гірських хребтів, які впираються своїми вершинами прямо в небесну синяву, неповторними барвами високогірних лугів, безліччю сріблястих струмків, які шумно стікають із зелених лісистих схилів, і прозорим, наповненим цілющою свіжістю повітрям.

Після такого випробування  саме час для релаксу! Карпатські чани! «варимося» в чанах,  потім займаємося риболовлею –  ловимо форель і вечеряємо.

Відпочинок. Ночівля.

3 день.

Сніданок.

Наш тур  у Карпати продовжується!

Верховина. Верховина – мальовниче карпатське  містечко, розташоване на березі річки Чорний Черемош та оточене горами, смерековими лісами та квітучими полонинами. Верховина – повністю виправдовує свою назву, тому що тільки нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а решта – ще вище у горах. Відпочиваємо у Верховині.

Переїзд у Криворівню.

Криворівня – невелике карпатське село, яке колись було відомим мистецьким центром та модним курортом.  Саме тут були написані « Тіні забутих предків», саме тут відбувалися і зйомки однойменного фільму.

Вільний час  у Криворівні ( а там є що подивитися, – це  і «Хата-гражда», і  музей Франка, і етнографічний музей, унікальний музей – «Дідову аптеку», щоб дізнатися секрети довголіття та доброго здоровя, які сповідували наші предки, спробвати лікувальні еліксири на смак – відвідати дегустацію унікальних настоянок на травах, плодах, ягодах та чорногірському корінні, ароматних карпатських чаїв, а для дітей – ягідних сиропів.) А якщо ви захоплюєтеся старовинною архітектурою,  обов’язково огляньте Церкву Різдва Пресвятої Богородиці, що була побудована 1719 року. Поруч з нею здіймається гарна дзвіниця 1718 року. Дерев’яна споруда штудерно розписана і вважається чи не найдосконалішим витвором гуцульського архітектурного стилю. Все це у вільний час і за бажанням.

А ми Вам пропонуємо екстрим: рафтинг сплав по річці  Чорний Черемош. ( Як це відбувається:  надягаємо спорядження, проходимо коротенький інструктаж, і ось Ви вже підкорювач бурхливої ріки. Сплав відбувається на надувних гумових човнах у супроводі кваліфікованих інструкторів.) Сплавившись Черемошем,  ви отримаєте море адреналіну від проходження гірських порогів, а емоції та хороший настрій – гарантовано!

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

4 день.

Сніданок.

Наш тур  у Карпати продовжується! Подорожуємо у Закарпаття!

Мальовничі Карпати: високі гори, духмяні трави, швидкі потічки і водоспади, смерекові ліси,..  Найвищий перевал Карпатських гір –  Яблунецький перевал – межа Карпат і Закарпаття.

Перша екскурсійна зупинка – Водоспад Труфанець –  найвищий на Закарпатті – його висота становить 36 метрі, має 5 каскадів і спадає донизу цілющою водою.  Є поширене повір’я: якщо самотня людина намочить обличчя і руки цією водою, то упродовж року знайде собі пару. А якщо це зроблять вже одружені люди, їхній союз стане ще міцнішим. Робимо! Мочимо руки! А потім ідемо на оглядовий майданчик-альтанку для красивих фото.

І  нас чекає Рахів – місто поміж Карпатських гір, місто над Тисою, яка розрізає його навпіл. Рахів – найбільш високогірне місто в Україні, – між найвищою і найнижчою вулицями – більше 500 м різниці у висоті.. Переїзд в село Ділове. Саме тут в 1887 році фахівцями Австро-Угорської імперії був визначений Географічний Центр Європи. Він розташований у найбільш високогірній частині Українських Карпат, оточений з усіх боків найвищими гірськими хребтами, тут бере початок одна з найбільших річок регіону – Тиса.

Далі вирушаємо в Солотвино, приймати сольові ванни! Ще в часи Середньовіччя невелике закарпатське селище Солотвино, загублене серед високих гірських хребтів, стало відомим на всю Західну Європу – на території селища розташовані озера, вода і ропа яких за своїми властивостями не поступається ропі і водам Мертвого моря! Найбільше і найкрасивіше з них – Кунігýнда. Так звали німецьку царицю, дружину київського князя Ярополка. Озеро утворилося в 1902 році після провалу ґрунту на 20 метрів: робітники намагалися спорудити нову шахту для промислового видобутку солі. Тепер Кунігýнда – найбільше солоне озеро Закарпаття.

Відпочиваємо на озері.

Переїзд у с. Кваси.

Мальовниче селище, оточене височенними горами,  яке славиться  “квасною”, тобто мінеральною водуою, якої тут на кожному кроці по джерелу! Більше ніж 200 джерел цілющої води! П”ємо водичку з кількох джерел, – і втоми немає! Крім “квасної води” селище Кваси славиться ще своєю броварнею “Ципа”, де готують крафтове пиво за унікальними рецептами. Тут точно знають, як зварити найкраще пиво, кожен ковток якого дарує справжню насолоду.

Вечеря.

Повернення в готель.  Відпочинок.

5 день.

Сніданок.

Переїзд у Буковель – найбільший гірськолижний курорт європейського рівня в Україні. курорт, який популярний і влітку. Клімат Українських Карпат, чисте повітря, гірські вершини, неймовірної краси пейзажі, ресторани, кафе- колиби, панорамні бари , спа-центр , озеро. панорамні  крісельні підйомники, ароматний глінтвейн, та карпатські настоянки  – усе це залишить  приємні емоції та незабутні враження. Відпочиваємо!!!

Пропонуємо ще одну розвагу, яка забезпечить Вам масу позитивних емоцій і яскравих вражень – джипінг-тур в Карпатах –  це можливість за кілька годин на потужному позашляховику насолодитися екстримом унікальної подорожі, з легкістю долаючи складні підйоми і спуски, зупиняючись на оглядових майданчиках та insta локаціях для неймовірно красивих фото.

Виїзд у Полтаву.

Розселення в готелі,(номери зі зручностями).

Сніданок і виїзд у Криворівню.

Криворівня – невелике карпатське село, яке колись було відомим мистецьким центром та модним курортом.  Саме тут були написані « Тіні забутих предків», саме тут відбувалися і зйомки однойменного фільму. А ми ж відвідаємо унікальний музей – «Дідову аптеку», щоб дізнатися секрети довголіття та доброго здоровя,  які сповідували наші предки. Дізнаємося, як використовували дари природи в народній медицині. І не тільки в теорії – а й спробуємо лікувальні еліксири на смак – запрошуємо на  ексклюзивну дегустацію унікальних настоянок на травах, плодах, ягодах та чорногірському корінні, ароматних карпатських чаїв, а для дітей – ягідних сиропів.

Вільний час. Виїзд у Полтаву.

Вартість туру: 4600 грн./ос.

Якщо Вам сподобався тур з Полтави у Карпати та Закарпаття і ви хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Для вдалої подорожі Вам необхідно взяти з собою:

Державний прапор на Говерлу (адже не кожен день Ви підкорюєте такі вершини!)
Зручне взуття – полонини, гори і водоспади підкорювати непросто;
Телефони, фото та відеокамери, – щоб зробити фантастичні знімки. – Ви і гори того варті;
Чашку для дегустації води у Квасах (і пляшку, щоб набрати воду з собою);
Рушники та купальники для водних процедур у Солотвино та чанів;
Бутерброди та улюблені напої (для перекусу на зупинках);
.Хороший настрій;
Гроші. Багато. Адже скільки спокус у Карпатах!

У вартість туру у Карпати входить транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту, медстраховка, супровід представника турагентства, проживання в готелі 4 ночі (номери зі зручностями), харчування: 4 сніданки, 4 вечері.

Окремо оплачуються вхідні квитки в музеї, парки та інші екскурсійні об’єкти (чани, рафтинг, джипінг). Окремо оплачуються квитки на підйомник.

Якщо Вам сподобався тур з Полтави у Карпати та Закарпаття і ви хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044