Святкування Масниці на Полтавщині

Ціна

770 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

17.03. Театралізована екскурсія та фольклорно-етнографічне дійство “Масниці та Колодій” .

Тур з Полтави на святкування Масниці у Диканьці. Тури Полтавщиною.

Масниця, Масниці, Сиропусний тиждень, Запусти, Колодій – українське свято, яке не має аналогів в інших народів. Це наше свято пройшло через віки – від язичницьких вірувань, крізь часи Київської Русі, дивом вижило у радянську добу і збереглося до наших днів. Масниця — це українське свято на честь весняного пробудження природи, одне з праслов’янських свят, яке сягає доби Трипільської культури. За давніми традиціями на Масницю в Україні варили вареники. На козацьких землях це була головна святкова обрядова страва. Недарма ж козаки жартували, що на Масницю й турки вареники їдять. Наше українське свято Масниці за радянських часів намагалися зросійщити, стерти його ідентичність і неповторність, агресивно влаштовуючи так звані «русскіє Маслєніци с блінами”.

Запрошуємо на фольклорно- етнографічне дійство “Масниці на Полтавщині“. Відроджуємо і підтримуємо наші прадавні українські традиції!

Виїзд з Полтави 17.03. о 10.00. від готелю “Київ”. Екскурсія в Диканьку.

Екскурсія Диканським краєм. Відвідання історико-краєзнавчого музею та екскурсія у Троїцьку церкву Диканьки.

Після історичного екскурсу у минуле – запрошуємо на фольклорно- етнографічне дійство “Масниці на Полтавщині”. Відроджуємо і підтримуємо наші прадавні українські традиції!

Їдемо на хутір Проні на “Вечорниці на Масниці” та святкування Колодія». Беремо участь у театралізованому фольклорно-етнографічному дійстві. Найцікавішим елементом традиційної для українців Масниці є обряд «колодки”. Відтворюємо цей обряд. Святкуємо, гуляємо, гаївками весну зустрічаємо

Неодмінним атрибутом святкування Масниці і найважливішою стравою є вареники з сиром, политі маслом та сметаною. Тож після участі у театралізованому фольклорному дійстві – запрошуємо на смачні вареники!

Обід.

Виїзд у Полтаву.

Тривалість туру 5-6 годин.

Вартість туру “Святкування Масниці на Полтавщині” 770 грн/700 грн

Вартість туру “Святкування Масниці на Полтавщині” 770 грн/дор., 700 грн/дит.

У вартість включено транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту,  вхідні квитки та екскурсійне обслуговування в музеї, фольклорно- театралізоване дійство, обід.

Особисті витрати.

Якщо Вам сподобався тур “Святкування Масниці на Полтавщині”, хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки