Міні-зоопарк, тераріум та оранжерея

Ціна

150 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Екскурсія для дітей та дорослих ” Цікаві мандрівки” з відвіданням оранжереї, ботанічного саду, міні-зоопарку та тераріуму.

Полтава. Історії однієї вулиці. Авторські екскурсії Полтавою для полтавців, закоханих у своє місто

Мандруємо Полтавою, дізнаємося легенди міста, загадуємо бажання на лаві знань у студентському парку, слухаємо цікаві історії минувшини, прогулюємося тінистими алеями колишньої духовної семінарії. Екскурсійна прогулянка Ботанічним садом – колишнім Архієрейським садом, екскурсія в оранжереї, де Вас просто здивують розкішні рослини тропіків, субтропіків і пустелі. А також відвідаємо міні-зоопарк, побуваємо в тераріумі та акваріумі.

Екскурсії Полтавою Історії однієї вулиці.

Частину виручених від екскурсії коштів перераховуємо на підтримку  ЗСУ. Тривалість такої пішохідної екскурсії 3-4 год.  Початок об 11.00. Вартість – 150 грн/ дорослий, 120 грн. дитина до 12 років. (діти до 5 років – безкоштовно). Обов’язковий попередній запис на екскурсію за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044.  Обіцяємо, буде цікаво.

Вартість – 150 грн/ дорослий, 120 грн. дитина до 12 років. (діти до 5 років – безкоштовно). У вартість уже включено вхідні квитки.

Для організованих груп (група від 7 осіб), колективних замовників (організацій, підприємств) – будь-яку історію вулиці розкажемо і покажемо у зручний для Вас день і час. Телефонуйте, замовляйте екскурсії Полтавою “Історії однієї вулиці”

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – вгорі сторінки