Стамбульський експрес

Ціна

6600 грн

4 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Програма туру

1-й

день

Виліт з Києва чи Харкова та прибуття до Стамбулу

рансфер до готелю. Вільний час. Для туристів, що прибувають на рейсах до 14:00:Екскурсія ”Скарби Золотого Рогу” (25 EUR). Сьогодні ми виїдемо за межі історичного центру Стамбула. Мечеть Султана Ейюпа розташована на березі протоки Золотий Ріг біля підніжжя гори. Більшість султанів брали право володіння Османської імперією саме тут. Далі ми відвідаємо Церкву Св. Дмитра, яка відома незвичайним святим джерелом, розташованим у печері і прогуляємося з гідом мальовничою набережною.Морська прогулянка на катері Босфором (40 EUR)Це чудова можливість побачити Стамбул з іншого боку і ще раз захопитися красою цього міста. Ночівля в готелі.

2-й

день

Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія Стамбуломю Під час екскурсії ми побачимо: Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі лазні Роксолани, площу Султана Ахмеда. Це чудове, багатогранне та цікаве місто, побувати в якому має кожен. Остання зупинка – церква-музей Айя-Софія, яка вже давно визнана одним із найбільших творів візантійської архітектури. Церква відрізняється стилістикою мозаїки, стін, стель, а також чудовою керамікою! Поруч із церквою розташована Цистерна Базиліка – водосховище з питною водою, яке збереглося ще з часів Візантії і є одним із найбільших у Стамбулі.Екскурсія “Гранд Базар”Сьогодні у нас день шопінгу! Стамбульський Гранд Базар працює з 1641 року, це один із найвідоміших ринків у світі. Подаруйте собі цей час, залиште всі тривоги і переживання минулого року, і пориньте в атмосферу східних солодощів і оксамитових хусток, торгуйтеся з продавцями і скуштуйте смажене насіння, запиваючи ароматним чаєм по-турецьки зі знаменитих стаканчиків вигнутої форми. Наш гід допоможе розібратися в цьому місті (Гранд Базар складається з 60 вулиць!) та супроводжує під час прогулянки. Обід (за додаткову оплату, 7-8 євро/ос).Екскурсія “Азіатський Стамбул” – мечеть Чамлиджа з оглядовим майданчиком, Дівоча башта, район Ускюдар (25 EUR) Чамлидж – це найбільша мечеть Стамбула, розташована на високому пагорбі. Мечеть височіє над рівнем моря на 270 метрів, і тут є оглядовий майданчик з чудовим панорамним видом на весь Стамбул, Босфор, Золотий Ріг та Мармурове море та величезний мальовничий парк. Дівоча вежа – це візитна картка Стамбула з листівок. Вона розташована на невеликому острівці біля берегів Босфору, і сьогодні ми дізнаємось про її цікаву історіюВідвідування історичного хаммаму (35 EUR)Подаруйте собі вечір в історичній будівлі хаммама у центрі Стамбула! Ночівля.

3-й

день

Сніданок. Екскурсія “Чудове століття” (20 EUR + вх. біл. 220 TRY). Палац Топкапи – найбільший центр управління Османської імперії. Розміри комплексу вражають! Палац є однією з найвідоміших пам’яток Стамбула та був найбільшим центром управління Османською Імперією протягом 400 років. Наступна визначна пам’ятка — Мечеть Сулеймана, яка розташувалася на одному із семи пагорбів Стамбула. Вже кілька століть поспіль мечеть приваблює своєю величчю та захоплює дух надзвичайною красою. Позаду збудовано унікальний мавзолей для коханої дружини Султана Сулеймана – Роксолани. Цей мавзолей є єдиною гробницею в Туреччині, яка була зведена на честь жінки.Екскурсія “Контрасти Стамбула” (25 EUR + вх. біл. 120 TRY). Екскурсія розпочнеться з одного з наймальовничіших видів Стамбула – мечеті Ортакей на березі Босфору. Її збудували в стилі необарокко в 19 столітті, і з того часу це улюблене місце для прогулянок та фотосесій. Всередину заходити ми не будемо, але приємна прогулянка та декілька вдалих знімків у instagram забезпечені. Далі ми відвідаємо розкішний палац османських султанів Долмабахче. Палац вважається “нетурецьким” з усіх резиденцій у Стамбулі. Дивовижний палац у стилі бароко та рококо. Як і належить палацам, всередині він прикрашений золотом і сріблом, дорогоцінним камінням, ліпниною та найдорожчими матеріалами Ми зможемо побачити кришталеві сходи та люстру, картини знаменитих художників, кімнати, де вершив історію Туреччини Мустафа Кемаль Ататюрк. Далі ми потрапимо на центральну площу Стамбула – площу Таксім. Там знаходиться знаменита пам’ятка Республіка і починається пішохідна вулиця Істікляль. Саме тут курсує червоний ретро-трамвайчик, а продавці морозива роблять із подачі десерту справжнє шоу. Також тут знаходяться магазини багатьох відомих брендів одягу – чудова нагода влаштувати шопінг!

4-й

день

Трансфер в аеропорт (для ранкових вильотів-сніданок-ланчбокси підготують у готелі) та виліт в Україну.

У вартість включено:

 • Міжнародний авіапереліт
 • Проживання у вибраному готелі
 • Сніданки в готелі
 • Медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років
 • Трансфер з аеропорту до готелю та назад

Не включено:

 • медична страховка для туристів старше 60 років
 • 5 EUR, старше 70 років
 • 10 EUR- факультативні екскурсії
 • особисті витрати
 • громадський транспорт
 • податок у готелі

Готелі:

 • Заселення не раніше 14:00.
 • Виселення з готелів не пізніше 10:00.
 • Якщо Ви помітили неполадки у номері при заселенні – одразу ж повідомте про це співробітників готелю.
 • Готелі програми можуть бути замінені на альтернативні.

Екскурсії:

 • Послідовність екскурсій та інших пунктів програми може змінюватись.
 • За неявки на екскурсії вартість екскурсії не повертається.
 • За форс-мажорних обставин екскурсії можуть бути замінені на альтернативні.
 • Факультативні екскурсії проводяться при наборі певної кількості осіб

ВАЖЛИВО!

Турагентство не несе відповідальності за дії або бездіяльність ПРИКОРДОННИХ І МИТНИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ, КОРКИ НА ДОРОГАХ, РЕМОНТ ДОРІГ у країні перебування (дорозі), які можуть вплинути на ЗМІНИ В екскурсійній частині програми туру.У вільний час автобусного обслуговування не передбачено.Час у програмі вказано орієнтовний.Туристи, що подорожують одні, можуть бути розміщені у тримісних номерах.Туроператор залишає за собою право змінювати програму та послідовність екскурсій без зміни кількості послуг