Історії однієї вулиці. Авторські пішохідні екскурсії

Ціна

100 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Авторські пішохідні екскурсії Полтавою

ІСТОРІЇ ОДНІЄЇ ВУЛИЦІ…

Пішохідні екскурсійні прогулянки для полтавців, закоханих у своє місто…

Авторські пішохідні екскурсії Полтавою

ІСТОРІЇ ОДНІЄЇ ВУЛИЦІ…

Пішохідні екскурсійні прогулянки для полтавців, закоханих у своє місто…

Адже наша Полтава може захоплювати. закохувати в себе і не перестає нас дивувати. І ми пропонуємо Вам поглянути на наше місто по-іншому – пройтися маленькими старовинними вуличками міста, помилуватися унікальною архітектурою, послухати цікаві історії про славетних земляків, побачити красу дворянської Полтави, відчути її незламний козацький дух, відвідати ті унікальні місця, яких не показують екскурсантам на стандартній оглядовій екскурсії. Запрошуємо на екскурсійні прогулянки вихідного дня! Частина виручених коштів від екскурсії перераховується на підтримку ЗСУ!!!

Графік екскурсій ” Полтава. Історії однієї вулиці”

 

12.11. « Осінні етюди Полтави»  – нова екскурсійна прогулянка з відвіданням парків,  приватного тераріуму та міні-зоопарку.

13.11. Історії Інститутської гори. Перший губернський сад , інститут шляхетних дівчат та старовинні дворянські особняки, 4 бастіон, НКВД та провісник космічної ери. – Історії однієї вулиці.Екскурсії Полтавою

19.11.  “Масони, кохання та “Енеїда” – історії вулиці Котляревського..

20.11. «Цілюще джерело Панянки, таємниці дворику Краєзнавчого музею та прогулянка межею Полтавської фортеці” – Історії однієї вулиці.

19.11.  Історії вулиці Соборності, історія друга: центр губернського міста, князь Куракін  та найвеличніший ансамбль класицизму в Україні. Пішохідна екскурсія Полтавою.

26.11. « Осінні романтичні історії Полтави зі смаком кави та глінтвейну»

27.11. Німецька колонія, духовна семінарія, перший театр та Архієрейський сад і оранжерея– екскурсія колишньою німецькою колонією – “Історії однієї вулиці”

03.12. (субота, 11.00.) .Аристократи, кохання, авантюри та  віденська кава, Романтичні історії вулиці Гоголя. Екскурсії Полтавою.

04.12. ( неділя, 11.00.) Масони, велике кохання, та перша у світі книга українською мовою – екскурсійні прогулянки вулицею Котляревського. Екскурсії Полтавою.

Запрошуємо на “Історії однієї вулиці” – авторські пішохідні екскурсії, цікаві розповіді з відвіданням унікальних пам’яток архітектури, маловідомих, але не менш цікавих музеїв та виставок, пам’яток паркового мистецтва, автентичних кав’ярень та інших цікавих закладів міста, спостереження за зорями над Полтавою, театралізації та дегустації

Загальна тривалість такої пішохідної екскурсії 2.5-3,5 год. Початок о 10.00. ( з жовтня – об 11 год.) та о 17.00. Вартість – 100 грн/ дорослий, 70 грн. дитина до 12 років. (діти до 5 років – безкоштовно). Обов’язковий попередній запис на екскурсію за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044. Обіцяємо, буде цікаво.

Частину виручених від екскурсії коштів – перераховуємо на підтримку ЗСУ!!!

 

.

Загальна тривалість такої пішохідної екскурсії  2.5-3,5 год.  Початок об 11.00. у суботу та неділю.. Вартість – 100 грн/ дорослий, 70 грн. дитина до 12 років. (діти до 7 років – безкоштовно)

Частину виручених від екскурсії коштів перераховуємо на підтримку ЗСУ

Бронювання місць  за телефонами 050-107-16-89, 096-57-67-044