Сорочин Яр

Ціна

170 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

03.02., 04.02., 10.02., 11.02. їдемо в Сорочин Яр!

Сорочин Яр – сучасний гірськолижний комплекс під Полтавою – чудове місце для відпочинку!

На Вас чекають не тільки схили для лижників, а й тюбінг-парк та сноуборд-парк. Є 4 траси для сноубордистів та лижників та 3 тюбинг траси. І нехай Вас не хвилює відсутність снігу. Адже новітнє технічне обладнання дозволяє створити сніговий покрив навіть тоді, коли снігу немає.

В Сорочиному Яру працюють професійні інструктори, які поділяться з Вами своєю майстерністю та навчать Вас безпечному володінню лижами і сноубордом, а головне, закохають у зимовий вид спорту. А за кілька занять Ви зможете не тільки впевнено стояти на лижах або борді, а й підкорите навчальний схил.

У Сорочиному Яру є прокат спорядження та екіпірування від кращих європейських фірм.

На території комплексу “Сорочин Яр” створені відпочинкові зони: затишне кафе «Кант», гриль зона і піцерія. За келихом гарячого глінтвейну чи духмяного трав’яного чаю Ви зможете милуватися прекрасним краєвидом на засніжені схили Сорочиного Яру.

Виїзд у Сорочин Яр о 9.30. від готелю “Київ”.

Виїзд із Сорочиного Яру о 14.00.

Вартість трансферу за маршрутом “Полтава – Сорочин Яр – Полтава” 170 грн/ос.

Прокат спорядження, лиж, тюбів, сноубордів оплачується додатково.

Вартість трансферу 170 грн/ос.(в обидві сторони)

Прокат спорядження, лиж, тюбів, сноубордів, особисті витрати.

Для бронювання місць на трансфер в Сорочин Яр – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044                                        Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки