Софіївський дендропарк, Буцький каньйон

Ціна

1250 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Виїзд з Полтави  о 23.00.

Буки. Екскурсія в Букський каньйон

Подорож починається з невеличкого с. Буки, яке віднедавна стало дуже популярним екскурсійним маршрутом. Саме тут Ви зможете побачити унікальне природне диво – каньйон в Центральній Україні. Саме село Буки виникло ще в першій половині XVI століття на скелястих берегах річки Гірський Тікич. Старожили розповідають, що тут колись росли букові дерева, – звідси і назва. Неповторний, оригінальний і надзвичайно красивий ландшафт, –  скелі, вир, великі і малі струмки та потоки створюють цю неповторну природну довершеність.

Ви побачите  дивовижний і неповторний водоспад „Вир”. Вода Гірського Тікича летить, шумить і вирує по скелястих виступах гранітних каменів, утворюючи неповторний в своїй красі Букський каньйон. Це одне з 7 природних див України.

Вільний час. Бажаючі зможуть поласувати ухою чи замовити собі шашлик ( є кілька кафе, вартість обіду – від 80 грн.) або визначити температуру води в каньйоні, – скупавшись у водах Гірського Тікича, чи зробити красиві фото та селфі на скелястих берегах Букського каньйону.

Переїзд в Умань

Умань.

Екскурсія м. Умань

Екскурсія в Софіївський дендропарк.

Софіївський парк – це весільний подарунок графа Потоцького своїй коханій Софії. Історія Софіївського дендропарку оповита легендами та таємницями, – і Ви зможете до них доторкнутися. Мальовничі пейзажі, затишні алеї,романтичні куточки…Все тут переповнене любов’ю. У гроті Потоцького Ви зможете загадати своє заповітне бажання (адже сам граф над входом написав:”Хто зайде сюди нещасним – вийде щасливим, а хто зайде щасливим – стане ще щасливішим!”) Перевірите! А хто вважає, що він грішний – зможе змити гріхи під краплинками водоспаду. І, звісно ж, на Вас чекають неповторні враження – Ви пропливете єдиною в Україні підземною річкою!

Вільний час,катання на катамаранах, гондолах, прогулянка в розарій, відвідання музею воскових фігур,  фотосесія, сувеніри…

приємно втомившись від вражень Софіївського парку, перефотографувавши всі його екскурсійні принади, і. звісно ж, себе на фоні цієї краси, – ідемо на екскурсію містечком Умань. Послухаємо історії, побуваємо у єврейському кварталі, побачимо Василіанський монастир, дізнаємося таємниці його підземель. А потім відвідуємо сучасний парк – Нова Софіївка

Виїзд у Полтаву.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка.

Вхідні квитки оплачуються окремо.

Бронювання, замовлення – в офісі агентства TERRA  та за тел.: 050-107-16-89,

096-57-67-044