Скарби Кочубеїв, талант Марії Башкирцевої та історії Чернечого Яру

Ціна

350 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Екскурсійний тур в Диканьку та Чернечий Яр.

03.09., 0110. Екскурсійний тур з Полтави ” Цілюще джерело Чернечого Яру, творчий геній Марії Башкирцевої, скарби Кочубеїв, родова церква з усипальницею та таємниці Диканського лісу” + insta локації та дегустації.

Екскурсія у Чернечий Яр. Мальовниче село, яке розкинулося на правому березі Ворскли, де колись був великий монастир, а його церкви з позолоченими куполами було видно аж із Харківського шляху, монастир, -де ще збереглися входи в древні чернечі печери. А криничка з цілющою водою втамовувала спрагу і додавала сил. Родом з Чернечого Яру – вождь індіанського племені “Проникаючий вогонь”, герой Радянського Союзу – Іван Іванович Даценко. А мальовнича природа Чернечого Яру вабила кінематографістів. Адже тут знімався фільм “Соняшники” із Софі Лорен і Марчелло Мастроянні, ” Батальйони йдуть на Захід”, “Пригоди поблизу Диканьки”. Неперевершена краса природи – це і луги, настояні на духмяних травах, і тихоплинна Ворскла, і чиста кришталева вода кринички, і соснові ліси, які вкривають гори, і ставок під лісом, де можна побачити греблі і загати створені бобрами.

Поїхали! Адже це тур для тих, любить історію рідного краю і для тих туристів, хто хоче відпочити від міської метушні, “перезавантажитися”, побути на природі. Послухаємо історії і легенди села, прогуляємося сосновим лісом, наберемо цілющої води із кринички, побуваємо там, де знімали фільми, зробимо чудові фото з оглядового майданчика – де перед нами і ліс, і луг, і річка та наберемо цілющих лікарських трав!

Переїзд у Диканьку. Диканька – містичний Гоголівський край, батьківщина династії Кочубеїв. Історії та легенди краю. Оглядова екскурсія, Тріумфальна арка, унікальна родова церква Кочубеїв – Миколаївська церква (1794 р.) – єдина церква в Україні з подвійним куполом. Спустимося в усипальницю Кочубеїв. Прогуляємося до Кочубеєвих дубів та Мазепиного дубу (ботанічна та історична пам’ятка, яка зберігає таємниці кохання Мотрі та Мазепи), у бузковий гай – з 1827 р. висаджений за наказом князя Кочубея, а нині – унікальна ботанічна та історична пам’ятка.

Відвідання картинної галереї – унікальні полотна Марії Башкирцевої – художниці, яка випереджала час.

Обід (за бажанням і за окрему плату).

Заїзд на хутір Проні, де колись був заїжджий двір і шинок козака Проня, і де, повертаючись зі своїх мандрів Європою, любив зупинятися Микола Васильович Гоголь.Вас зустрінуть гостинні пан Голова та Солоха, а Панько Рудий розповість Вам містичні історії та запросить до Вас самого Гоголя. Ви зможете взяти участь у театралізованій виставі за мотивами творів Гоголя і, звичайно ж, скуштувати полтавських галушок, кручеників чи вареників!

Дегустація традиційної місцевої страви – затірки ( качаної каші).

Запрошуємо на екскурсію! Буде цікаво! Екскурсія в Чернечий Яр та Диканьку.

Вартість туру 350 грн. Діти до 6 років – безкоштовно.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, медстраховка.

Вхідний квиток у картинну галерею.

Особисті витрати, обід.

Виїзд з Полтави о 9.00.Тривалість екскурсії – 6- 7 год.Запис на екскурсію за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу в фейсбук “Турагентство TERRA” – вгорі сторінки