Різдвяні розваги на хуторах поблизу Диканьки

Ціна

800 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

23.12. Запрошуємо в наш традиційний різдвяний тур на хутори поблизу Диканьки!

Маршрут: Полтава- Гоголево – Проні – Полтава.

У програмі: театралізована екскурсія, колядки, щедрівки, віншування, привітання та вертеп.

​У різдвяні дні у родовому маєтку М.В.Гоголя оживає Коляда. Парубки та дівчата у святкових національних костюмах із музиками, міхоношею, козою, різдвяною зіркою та іншими героями наповнять гоголівську оселю святковим настроєм.

Наш тур “Різдвяні розваги на хуторах поблизу Диканьки” продовжується! Ідемо на гостини до козака Проня.

Завітаємо до славнозвісної Диканьки на хутір Проні, де ще здавна був заїжджий двір і шинок козака Проня, і де, повертаючись зі своїх мандрів Європою, любив зупинятися Микола Васильович Гоголь.

Вас зустрінуть гостинні пан Голова та Солоха, а Панько Рудий розповість Вам містичні історії та запросить до Вас самого Гоголя. Ви зможете взяти участь у театралізованій виставі за мотивами творів Гоголя, поспівати пісень із Солохою чи потанцювати із самим чортом і, звичайно ж, скуштувати полтавських галушок, кручеників чи вареників!

Буде смачно! Буде гарно! Поїхали з нами!

Подаруйте собі та своїй родині трохи різдвяної казки – справжнє українське свято з піснями та колядками – “Різдвяні розваги на хуторах поблизу Диканьки”!

Запис на екскурсію: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Вартість екскурсії 800 грн. /750 грн. ( у вартість включено транспортне обслуговування, вхідний квиток, екскурсія- театралізація, вертеп, обід у шинку.)

Вартість екскурсії 800 грн./750 грн. ( у вартість включено транспортне обслуговування, вхідний квиток, екскурсія- театралізація, вертеп, обід у шинку.)

Особисті витрати та “Зіллячко від Солохи”

Бронювання місць в тур “Різдвяні розваги на хуторах поблизу Диканьки” за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки