Равликова ферма та екопарк “Ковалівка”

Ціна

200 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Екскурсія на равликову ферму та в екопарк “Ковалівку”. Екскурсії Полтавщиною.

26.03. та 30.03. Запрошуємо відпочити та гарно провести час в екопарку “КОВАЛІВКА” та на равликовій фермі “Лісовий равлик”!

У програмі: цікава екскурсія на равликовій фермі, – де можна побачити всі етапи вирощування равликів, влаштувати равликові перегони і накупити додому страв із равликів. Для найменших відвідувачів равликової ферми є дитячий майданчик.

Переїзд у Ковалівку.

Екопарк “Ковалівка”– чудове місце відпочинку для всієї родини і справжній рай для дітлахів. Адже тут можна побачити багато хижаків, птахів, екзотичних тварин, відвідати контактний зоопарк, де можна погладити тваринок та погодувати їх. В екопарку “Ковалівка” працює фудкорт, є зони для відпочинку дітей і ще одна розвага для малечі – потяг, який курсує територією екопарку.

Поїхали в наш тур на равликову ферму та в екопарк “Ковалівка”.

Відпочинок, позитивні емоції і красиві фото – гарантовано!

Виїзд о 12.30. від готелю “Київ”.

Тривалість туру 4 год.

Вартість трансферу в екопарк “Ковалівка” та на “Равликову ферму” – 200 грн.

Вхідні квитки оплачуються окремо.

Якщо Вам сподобався тур з Полтави в екопарк “Ковалівка” та на равликову ферму, хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки.