Полтава на перехресті віків

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Екскурсія Полтавою для груп та індивідуальних туристів.

Зустріч групи. Екскурсія містом.

Полтава … Місто на перехресті століть … Екскурсія по Полтаві. Ознайомимося з історією Полтави з найдавніших часів і до наших днів: прогуляємося старовинними вуличкамиміста біля Соборного майдану, тут і Біла альтанка – символ міста, пам’ятник галушкам і сторожова вежа, Успенський собор і Спаська церква – пам’ятка архітектури 17століття, пам’ятник Мазепі. Завітаємо до садиби-музею І. Котляревського – першого класика нової української літератури, – послухаємо історії древнього дворянського роду. Побачимо величний ансамбль класицизму Круглої площі, Корпусний сад та пам’ятники минувшини.

Обід в першій мануфактурі галушок! Галушки з м’ясом, печінкою, грибами, сиром, солоні, солодкі, пікантні і дуже смачні! Адже це фірмова полтавська страва!

Екскурсія Полтавою продовжується Інститутська гора – мальовничий куточок Полтави, де мешкали Капністи та Короленко, де був маєток Кочубеїв, інститут шляхетних дівчат, де був закладений перший губернський сад – це місце, де Ви можете загадати найпотаємніші бажання.

Музей космонавтики та авіації.( За бажанням можна відвідати музей дальньої авіації, садибу-музей В.Короленка або Панаса Мирного, краєзнавчий чи художній музей)

Історичні місця Полтавської битви – перенесемося у минуле на 300 років тому, послухаємо правдиві історії про події Північної війни – побачимо бастіони фортеці, редути, діораму битви та Сампсоніївську церкву – побуваємо у національному музеї – заповіднику «Поле Полтавської битви» Екскурсія на Поле Полтавської битви.

Вечірня прогулянка містом За бажанням можна відвідати Полтавський академічний музично-драматичний театр ім. М. Гоголя чи нічну театралізовану екскурсію в художньому музеї. А для дорослих є  можливість відвідати приватну броварню і Музей пива та самогону і, звісно ж, продегустувати ці напої.

Виїзд групи (трансфер на вокзал)

Якщо Вас зацікавила  програма екскурсії Полтавою, – зателефонуйте нам: 050-107-16-89 або 096-57-67-044, (або напишіть terra-tur@ukr.net ) – і ми прорахуємо вам точну вартість туру, ( вартість туру залежить від кількості екскурсантів у групі, тривалості екскурсії, транспорту – Ваш транспорт чи транспорт нашого турагентства, побажань щодо обіду, вартості вхідних квитків до музеїв, додаткових Ваших побажань). Ми врахуємо всі Ваші побажання щодо програми (  змінимо, розширимо, об’єднаємо, запропонуємо інші варіанти ) та зробимо Ваше перебування у нашому місті комфортним та незабутнім

Запит на проведення екскурсії  та прорахунку вартості екскурсії Полтавою за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044