Полтава. Історії однієї вулиці. Графік екскурсій

Ціна

100 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Авторські пішохідні екскурсії Полтавою

ІСТОРІЇ ОДНІЄЇ ВУЛИЦІ… Екскурсії Полтавою.

Пішохідні екскурсійні прогулянки для гостей міста та полтавців, закоханих у своє місто…

Адже наша Полтава може захоплювати. закохувати в себе і не перестає нас дивувати. І ми пропонуємо Вам поглянути на наше місто по-іншому – пройтися маленькими старовинними вуличками міста, помилуватися унікальною архітектурою, послухати цікаві історії про славетних земляків, побачити красу нашої Полтави, відчути її незламний козацький дух, відвідати ті унікальні місця, яких не показують екскурсантам на стандартній оглядовій екскурсії

Запрошуємо на екскурсійні прогулянки вихідного дня!

Частина виручених коштів від екскурсії перераховується на підтримку ЗСУ!!!

Графік екскурсій ” Полтава. Історії однієї вулиці”

20.05. Архітектори, перлинки архітектури та історії вулиці Стрітенської.

26.05. (початок о 18.00.) Мандруємо вулицею Спаською та Воскресенським узвозом: церква в кам’яному футлярі, будинок з медальйонами, особняк Невіандта, маєток Болюбаша  і стара карамельна фабрика… Екскурсії Полтавою

27.05. «Архітектори, перлинки архітектури та історії вулиці Стрітенської.

27.05. “Таємниці дворику краєзнавчого музею та легенди Панянки”. Екскурсія Полтавою.

02.06.(початок о 18.00.) Екскурсійна прогулянка колишньою Дворянською – нині Пилипа Орлика – старовинні особняки, будинок у мавританському стилі (особняк Бахмутського), велич памяток архітектури і козацька доба Полтави. “Комора галушок” та дегустація смачних наїдок! Екскурсії Полтавою

04.06. Козацькі  Павленки та сад Гуссона. Пішохідна екскурсія Полтавою.

04.06. Маленькі історії вулиці Садової та шлях до зірок. Історії однієї вулиці.Екскурсії Полтавою.

09.06.(початок о 18.00.) Історії та таємниці вулиці Соборності: полтавські підземелля. стара фортеця та міщанські особняки. (Історія перша)

10.06.Павленки, художники і зорі. Екскурсія козацькими Павленками, історії родини Мясоєдових – великий талант, кохання, авантюри, садівництво та фальшиві гроші, – екскурсія- прогулянка вулицею Мясоєдова – з відвіданням гравіметричної обсерваторії.

16.06.(початок о 18.00.) Історії Інститутської гори. Перший губернський сад , інститут шляхетних дівчат та старовинні дворянські особняки, 4 бастіон, НКВД та провісник космічної ери. – Історії однієї вулиці.Екскурсії Полтавою

17.06. Історії вулиці Короленка.

23.06.(початок о 18.00.) Масони, велике кохання, та перша у світі книга українською мовою – екскурсійні прогулянки вулицею Котляревського. Екскурсії Полтавою.

24.06. Німецька колонія, духовна семінарія, перший театр та Архієрейський сад і оранжерея– екскурсія колишньою німецькою колонією – “Історії однієї вулиці”

01.07. Аристократи, кохання, авантюри та  віденська кава, Романтичні історії вулиці Гоголя. Екскурсії Полтавою.

02.07.Козацькі  Павленки та сад Гуссона. Пішохідна екскурсія Полтавою.

07.07. (початок о 18.00.) Екскурсійна прогулянка колишньою Дворянською – нині Пилипа Орлика – старовинні особняки, будинок у мавританському стилі (особняк Бахмутського), велич памяток архітектури і козацька доба Полтави. “Комора галушок” та дегустація смачних наїдок! Екскурсії Полтавою

08.07.Маленькі історії вулиці Садової та шлях до зірок. Історії однієї вулиці.Екскурсії Полтавою.

09.07.Історії та таємниці вулиці Соборності: полтавські підземелля. стара фортеця та міщанські особняки. (Історія перша)

 14.07. (початок о 18.00.) Історії вулиці Соборності, історія друга: центр губернського міста, князь Куракін  та найвеличніший ансамбль класицизму в Україні. Пішохідна екскурсія Полтавою.

15.07. Класики літератури та забіяцькі Кобищани.

16.07.«Цілюще джерело Панянки, таємниці дворику Краєзнавчого музею та прогулянка межею Полтавської фортеці” – Історії однієї вулиці.

21.07. (початок о 18.00.)Мандруємо вулицею Спаською та Воскресенським узвозом: церква в кам’яному футлярі, будинок з медальйонами, особняк Невіандта, маєток Болюбаша  і стара карамельна фабрика… Екскурсії Полтавою

22.07. Цікаві історії вулиці Покровської та Сінної.

23.07. Історії вулиці Короленка.

28.07. (початок о 18.00.) Аристократи, кохання, авантюри та  віденська кава, Романтичні історії вулиці Гоголя. Екскурсії Полтавою.

29.07.Павленки, художники і зорі. Екскурсія козацькими Павленками, історії родини Мясоєдових – великий талант, кохання, авантюри, садівництво та фальшиві гроші, – екскурсія- прогулянка вулицею Мясоєдова – з відвіданням гравіметричної обсерваторії.

30.07.Козацькі  Павленки та сад Гуссона. Пішохідна екскурсія Полтавою.

04.08.(початок о 18.00.) Архітектори, перлинки архітектури та історії вулиці Стрітенської.

05.08.Німецька колонія, духовна семінарія, перший театр та Архієрейський сад і оранжерея– екскурсія колишньою німецькою колонією – “Історії однієї вулиці”

06.08.Історії Інститутської гори. Перший губернський сад , інститут шляхетних дівчат та старовинні дворянські особняки, 4 бастіон, НКВД та провісник космічної ери. – Історії однієї вулиці.Екскурсії Полтавою

Запрошуємо на “Історії однієї вулиці” – авторські пішохідні екскурсії, цікаві розповіді з відвіданням унікальних пам’яток архітектури, маловідомих, але не менш цікавих музеїв та виставок, пам’яток паркового мистецтва, автентичних кав’ярень та інших цікавих закладів міста, спостереження за зорями над Полтавою, театралізації та дегустації

Загальна тривалість такої пішохідної екскурсії 2.5-3,5 год. Початок  екскурсії у суботу об 11 год., у пятницю  о 17.00. Тривалість екскурсії у пятницю – 2 год.  Вартість – 100 грн/ дорослий, 70 грн. дитина до 12 років. (діти до 6 років – безкоштовно). Обов’язковий попередній запис на екскурсію за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044. Обіцяємо, буде цікаво.

Частину виручених від екскурсії коштів – перераховуємо на підтримку ЗСУ!!!

.

Початок екскурсій у пятницю – о 18 год. (тривалість екскурсії у пятницю 2 год.), початок екскурсії у суботу та неділю –  об 11.00. Тривалість такої екскурсії 2.5-3 год. Вартість –  від 100 грн/ дорослий, 70 грн. дитина до 12 років. (діти до 7 років – безкоштовно)

Частину виручених від екскурсії коштів перераховуємо на підтримку ЗСУ

Місце зустрічі для кожної “Історії” – різне. При бронюванні, запису на екскурсію – повідомляємо про місце збору групи.

 Обовязковий попередній запис на екскурсію за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044. Телефонуйте, пишіть у месенджер чи вайбер.  Обіцяємо, буде цікаво.

Для організованих груп (група від 7 осіб), колективних замовників (організацій, підприємств) –  будь-яку історію вулиці розкажемо і покажемо у зручний для Вас день і час. Телефонуйте, замовляйте “Історії однієї вулиці”

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу в фейсбук “Турагентство TERRA” – вгорі сторінки