Подільський десерт

Ціна

3450 грн

3 Днів

Дата відправлення

23 липня 2024

3 активних дні. Виїзд з Києва

Київ – Чернівці – Хотин – Камянець-Подільський – Бакота – Київ

23.07., 29.07., 01.08., 17.08., 28.08., 31.08.,, 06.09., 23.09.

День 1.

Збір групи у Києві. Місце зустрічі: Київський залізничний вокзал–Південний, при виході.

Переїзд до Кам’янця-Подільського. Вільний час.

Місто семи культур…

Одне з найдавніших міст України, місто, яке зберегло дух середньовіччя. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п’єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам’яне диво. Потужні оборонні укріплення «Старого міста», фортеця і Турецький міст, поєднання культових споруд різних релігій – костел св. Перта і Павла з турецьким мінаретом, костел о.Францисканців, вірменський квартал, Польський і Російський ринок, залишають неповторне враження. 

Поселення в готель.

День 2.

Сніданок. Вільний час в Кам’янці-Подільському. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Шедеври Поділля і Буковини.

(Дорослий: 380грн. / Діти: 360грн. + вх. квиток)

На мисі, в центрі своєрідного амфітеатру пагорбів Дністра знаходиться – найпотужніший замок Східної Європи – Хотинська фортеця. Більш ніж на кілометр тягнуться кам’яно-земляні укріплення. Внизу, на скелястому мисі – замок з двором, оточений масивним земляним валом з бастіонами. Сорокаметрові стіни замку прикрашає орнамент з червоної цегли – немов подільська вишита сорочка. А ще фортеця справжня кінозірка – адже “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Три мушкетери”, “Чорна стріла”, “Стара фортеця”, “Стріли Робін Гуда” знімалися саме тут…
Далі нас чекає екскурсія до столиці Буковини – Чернівці. Ми потрапляємо в місто – яке не поступалося Відню, місто – де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових магазинів було більше, ніж кав’ярень. Ми прогуляємося вуличками О.Кобилянської, М. Емінеску та Вірменською, які зберегли романтику колишніх часів, відвідаємо 5 площ, побачимо міську ратушу, театр, будинок колишнього Ощадбанку, Католицький костел і Кафедральний собор, Вірменську і П’яну церкву. Далі нас чекає справжня перлина міста – резиденція митрополитів Буковини і Далмації, яку побудували з 1864 до 1882 року. У цій дивній за своєю красою споруді видно візерунки української вишиванки, буковинських килимів та гуцульської писанки, легко проглядаються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічну цілісність неповторного ансамблю. 

Повернення в Кам’янець-Подільський.

День 3.

Сніданок. Вільний час в Кам’янці-Подільському. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Місце, якого немає на карті…

(Дорослий: 380грн. / Діти: 360грн.)

Чудовий гірський ландшафт, розкішні ліси, безкраї луки, цілющі джерела з надзвичайною водою, змішується з прохолодою, якою дихає затока. А над хвилями Дністра схилилась 120-метрова скеля – Біла гора, якій відкривається мальовничий вид на підковоподібну затоку р. Дністер. Перлина Бакоти – Скельний печерний монастир. Як припускають деякі вчені, він був заснований на місці язичницького святилища першими християнами в XI ст. Саме слово «бакота» означає «бажане місце», в це не складно повірити, коли навколо такі пейзажі… 

22:00 Орієнтовний час прибуття в Київ. Місце прибуття – залізничний вокзал м.Києва

Вартість туру  від 3450 грн.

  • проживання в готелі 2*- 3*, сніданки;
  • Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
  • Супровід гіда-керівника
  • страховий поліс
  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
  • факультативні екскурсії, рекомендовані програми
  • Проїзд в громадському транспорті
  • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
  • туристичний збір в готелях по маршруту

Бронювання туру: 050-107-16-89, 096-57-67-044

ВАЖЛИВО:
Вартість туру вказана базова, вона може змінюватися і залежить від дати бронювання Вами туру – чим раніше Ви бронюєте тур,- тим нижча його вартість. Точну вартість на конкретну дату уточнюйте, будь ласка, при виборі туру за телефонами агентства: 050-107-16-89, 096-57-67-044.
При оформленні туру обов’язково заключаємо з туристами Договір на туристичне обслуговування.
Туристи, що здійснюють поїздку по одному можуть бути розміщені в 2 або 3 місних номерах або можна замовити одномісне розміщення за додаткову оплату.
Екскурсії, відмічені в маршруті * здійснюються за додаткову плату при наявності часу і достатньої кількості бажаючих.
У разі скасування оплаченої екскурсії, оператор здійснює заміну з числа тих, що запропоновані в турі.
Додаткові екскурсії організовуються при наявності часу і достатньої кількості бажаючих.
У випадку переносу туру, на деякі дати можлива мінімальна обов’язкова доплата за Турпакет.
Дітям передбачені знижки на тур!
Якщо Вам сподобався наш тур  і Ви хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте за номером 050-107-16-89, 096-57-67-044 чи залиште заявку на зворотній дзвінок. Дякуємо, що обираєте нас.