Скарби та аномалії Горішніх Плавнів

Ціна

480 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

13.04 Екскурсійний тур з Полтави у Горішні Плавні, Келеберду та Комендантівку.

Виїзд з Полтави о 8.00.

У мальовничому селищі. Нові Санжари зупинка на сніданок, який Ви, завбачливо, взяли з собою.

Комендантівка. Саме там знаходиться одна з трьох пірамід Європи. Збудована ще в 19 столітті за мотивами єгипетських пірамід.

Піраміда у Комендантівці збереглася до наших днів. Збереглися також підземелля, куди ми обов’язково спустимося. Побуваємо ми і на дзвіниці, – звідки відкривається чудовий краєвид. Послухаємо історії минувшини, подзвонимо в дзвони, зробимо унікальні фото – і подорож продовжується!

Екскурсія м. Горішні Плавні. Наймолодше містечко Полтавщини, яке виникло на місці колишніх сіл по лівому березі Дніпра. Місто, яке здивує своїми парками і скверами, унікальними сучасними пам’ятниками, красивими церквами, ароматною кавою, дешевим трикотажем та потужним гірничо-збагачувальним комбінатом та кар’єром, де добувають залізну руду. Екскурсія містом, шопінг на трикотажній фабриці, музей мінералів, екскурсія на ГЗК, – саме там з оглядового майданчика зможемо побачити, як добувають залізну руду у найбільшому кар’єрі, сфотографуватися за кермом komatsu чи знайти вкраплення золота в породах на відвалах кар’єру.

Дегустація крафтової кави у затишній кав’ярні.

За бажанням – шопінг на трикотажній фабриці.

Переїзд у Келеберду – колишнє козацьке містечко. Слухаємо історії про козаків, бачимо унікальне природне явище – виходи гранітів (яким кілька міліардів років), скелю-реєстр, відвідуємо Покровську церкву над Дніпром, фотографуємося на бронзовому козацькому коні, щоб нам завжди щастило!

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру 480 грн/ос. У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, медстраховка.

Окремо оплачуються вхідні квитки,  дегустації, особисті витрати.

Для бронювання туру з Полтави  у Горішні Плавні, Келеберду, Комендантівку – телефонуйте на  050-107-16-89, 096-57-67-044

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки