Петриківка та Козацький хутір

Ціна

800 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Екскурсійний тур з Полтави у петриківку та на Козацький хутір

Виїзд з Полтави 15.06. о 6.30.

Мальовниче село Петриківка Дніпропетровської області – широко відомий у світі осередок українського народного декоративного розпису, історичне коріння якого походить від древніх традицій настінних розписів, що сягають у глибину тисячоліть. Унікальний петриківський розпис, який став візитівкою України, внесено до списку унікальних пам’яток міжнародної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Доторкнутися до таїнства розпису зможемо і ми, відвідавши Центр народного мистецтва «Петриківка»

Програма туру

1-й

день

Відвідання музею декоративно-прикладного мистецтва та творчих майстерень художників.

Майстер-клас з петриківського розпису.

За бажанням ( і за окрему плату) – відвідання Миколиного хутору – відоме подружжя майстрів петриківського розпису – в своїй оселі організували музей-садибу в етностилі, притаманному давнім українським хатам. Тут можна не тільки самому спробувати малювати «петриківку», робити ляльку-мотанку та розписувати писанки, але й скуштувати домашніх традиційних страв та подивитися і стати учасниками обряду сватання.

Після натхненної творчої праці на нас чекають розваги! Ідемо на Козацький хутір!

Там,де раніше були зимівники, зараз комплекс козацького хутора, з усіма притаманними атрибутами — курені, огорожі, вежі, побут…. Найцікавіше – козацькі забави, катання на конях, та традиційна кухня

Нас зустрічають козаки – з хлібом-сіллю та козацькою наливкою! Екскурсія Козацьким хутором. Відвідання музею народного побуту та єдиного в Україні Музею натільного хреста. А після екскурсії ласуємо козацьким кулішем та беремо участь у розвагах.

Петриківка відома не тільки своїм унікальним розписом, а ще й конезаводом, який славиться своїми кіньми на весь світ. Тут представлені різноманітні породисті племінні коні, котрі ставали призерами багатьох конкурсів. Якщо залишилися час, сили та бажання – екскурсія на конезавод.

Познайомившись ще з однією самобутньою перлинкою на карті України, придбавши унікальні петриківські сувеніри, створивши і свій шедевр на майстер-класі, відпочивши на козацькому хуторі, – виїжджаємо додому. Але робимо зупинку для селфі біля паркану-рекордсмену ( знесений в Книгу рекордів України як найдовший орнамент).

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, туристичний супровід, медстраховка.

Окремо оплачуються вхідні квитки та обід.

Якщо Вам сподобався тур з Полтави у Петриківку, хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки