Павленки, художники і зорі

Ціна

170 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Полтава. Історії однієї вулиці. Екскурсії Полтавою для полтавців, закоханих у своє місто

Павленки, художники і зорі. Історії однієї вулиці.

10.06.

Чи доводилося вам бувати у Полтавській обсерваторії?  Спостерігати за зоряним небом над Полтавою?  А  знаєте, які історії зберігає обсерваторія?  Про художника  авантюриста, великого таланта і фальшивомонетника  чи про танцівницю Мальвіну,  чи поєдинок з Іваном Піддубним?   Адже   територія, де нині розташована обсерваторія, колись була маєтностями відомого художника Григорія М’ясоєдова, а згодом – його сина Івана.

Наша вечірня прогулянка -ця Історія однієї вулиці – історія вулиці М’ясоєдова – розповідь про велика сімейну драму в родині знаменитих художників, історія про батька тирана та синівський бунт, історія про художника, культуриста, важкоатлета, якому стоячи аплодував весь Рим. Це історія про велике італійське кохання  та оду красі людського тіла. Це розповіді про таємниці та цікавинки садиби Мясоєдова на Павленках, в якій пройшли найщасливіші роки життя Івана М’ясоєдова.

Також в цій історії однієї вулиці відвідаємо гравіметричну обсерваторію, дізнаємося про її дослідження, побачимо великі телескопи, з допомогою яких спостерігають за зорями.

Запрошуємо на вечірню прогулянку вулицею Мясоєдова. Обіцяємо, буде цікаво!

Вечірня екскурсія

Частину виручених від екскурсії коштів перераховуємо на підтримку ЗСУЗагальна тривалість такої пішохідної екскурсії 2.5-3 год.  Початок о 17.00. у пятницю. Вартість – 170 грн/ дорослий, 130 грн. дитина до 12 років. (діти до 6 років – безкоштовно). Обовязковий попередній запис на екскурсію за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044. Телефонуйте, пишіть у месенджер чи вайбер.  Обіцяємо, буде цікаво. 

Для організованих груп (група від 5 осіб), колективних замовників (організацій, підприємств) –  будь-яку історію вулиці розкажемо і покажемо у зручний для Вас день і час. Телефонуйте, замовляйте цю екскурсію чи інші “Історії однієї вулиці”