Палаци та маєтки Харківщини

Ціна

380 грн

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Виїзд з Полтави о 6.00.

В сиву давнину біля підніжжя великої кам’яної гори росла дивна трава – чигир. Дівчата збирали її до схід сонця та готували чар-зілля, а козаки нею рани виліковували. Тож і поселення, що поряд було, назвали Чигирин. А згодом він стає адміністративною столицею України

Чигирин.

Історія та сучасність міста в оглядовій екскурсії. Сходження на Замкову гору – оглядаємо місто з висоти пташиного польоту. Оцінюємо  залишки Чигиринської фортеці 17 ст.,  піднімаємося на бастіон Дорошенка. Колишній карєр з видобування пісковика, камінь бажань – загадуємо бажання!!!, козацька криниця.

Гетьманська резиденція  де Богдан Хмельницький приймав  послів інших країн, вів переговори, вирішував важливі справи державної ваги.

Церква Петра і Павла

Відвідання Національного музею-заповідника  Богдана Хмельницького.

Екскурсія в Суботів – колишні маєтності Хмельницьких, Замчище.

Унікальна Іллінська церква – памятка історії та архітектури,  – церква –фортеця – і при потребі вона повинна була ще і захистити місцевих жителів від ворога ( товщина стін – 1,5 -2 метри, а вікна знаходяться на висоті більше 4 метрів, – щоб вершник,ставши в стремена, не міг дотягнутися до вікна. А в горішньому ярусі замість  традиційного орнаменту, прикрас – вікна –бійниці). Тут знаходиться усипальниця Б.Хмельницкого. Точніше, тут був похований Богдан,- але таємниця поховання гетьмана до цього часу нерозгадана.

Три криниці з цілющою водою – символ дівочої любові і самопожертви –їхня чиста вода втамовувала спрагу та заліковувала  рани ( вмиваємося для жіночої краси та п’ємо воду для чоловічого здоров’я)

Медведівка – батьківщина Максима Залізняка. Скіфське городище,пам’ятні місця Коліївщини.

Відвідання  Троїцької церкви Мотронинського монастиря – відомого ще з часів Ярослава Мудрого та Київської русі. Старі підземні  чернечі печери на околицях лісу,.Монастирський став, «Склик»

А далі – містика та таємниці Холодного Яру

Буда. 1100літній  дуб Максима Залізняка – одне з найбільших дерев Європи.

Відпочинок біля Монастирського ставу

Виїзд в Полтаву

Замовлення екскурсії за тел.: 050-107-16-89096-57-67-044