Палац Закревських, піраміда та Тарас Шевченко

Ціна

950 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

09.03. Екскурсії Полтавщиною: маєток Закревських, романтичний парк, піраміда-усипальниця, народний музей Тараса Шевченка у Березовій Рудці, трав’яні чаї, крафтове пиво та етнографічний музей у Великій Кручі та Національний природний парк “Пирятинський”.

Маршрут: Полтава – Березова Рудка – Велика Круча – Полтава

Виїзд з Полтави о 5.00. (збір по зупинках)

Березова Рудка.

Село Березова Рудка було засноване у 1717 році гетьманом Іваном Скоропадським. У 1752 році у нащадків Скоропадського село викупила родина Закревських – цей козацько-старшинський рід започаткував Йосип Закревський – генеральний бунчужний Війська Запорізького.

Династія Закревських жила в Березовій Рудці понад 160 років. П’ять поколінь у різний час мешкали в маєтку. Ми маємо можливість побачити маєток Закревських – палац та старовинний парк.

Парадний двір складається з трьох будівель: помешкання для прийому гостей, їдальня-пекарня-кондитерська, пізніше прибудували оранжерею й палац. Раніше в маєтку були чотири альтанки (у китайському, японському стилі, чайний павільйон), але до сьогодні збереглася лише одна, цегляна, вбудована в огорожу. Із цього місця відкривався чудовий краєвид на річку Рудку.

 Саме цей маєток колись був осередком аристократичного життя. Саме в маєтку Закревських бував Тарас Шевченко. коли створював портрети власників маєтку, саме тут знаходив він розраду і кохання… Тут він був щасливий.

Пройтися місцями, де творив митець, споглядати краєвиди, якими він надихався, послухати історії минувшини – усе це варте того, щоб побувати на екскурсії у Березовій Рудці.

Екскурсія маєтностями Закревських. Відвідання народного музею Тараса Шевченка.

І, звісно ж, піраміда – усипальниця.  Унікальна памятка історії, – одна з трьох пірамід Європи – в Березовій Рудці.

Екскурсія на дослідне поле, де вирощують лікарські рослини. А після екскурсії – чаювання та смачні пиріжечки! (Бажаючі зможуть придбати екологічно чисті, вирощені і зібрані в Березовій Рудці чаї).

Переїзд у Велику Кручу.

 Село Велика Круча розташоване поряд із Пирятином і відоме першою крафтовою пивоварнею в Україні А назву отримало від високого пагорба, на якому його заснували у 17 столітті. У Великій Кручі народився відомий історик та педагог Микола Стороженко. Маєток його родини – поміщиків Стороженків, був розташований на кручі, над річкою Удай. Тут був садибний будинок, флігелі, господарські будівлі… Все зруйнували більшовики, залишилася лише водонапірна вежа. Вона відреставрована. Вежа Стороженка – так її і називають.

 Поряд, на місці колишніх козацьких зимівників, на березі тихоплинного Удаю розташоване козацьке село Запорізька Круча, де з діда-прадіда селилися козацькі родини. Екскурсія в Національний природний парк “Пирятинський” – відпочинок на мальовничих берегах Удаю.

 Відвідуємо етнографічний музей, слухаємо історії минувшини краю, відвідуємо пивоварню. Вечеря( оплачується окремо)

Виїзд у Полтаву.

Вартість 950 грн.

Вартість 870 грн.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка, вхідні квитки, дегустація чаю.

Особисті витрати, вечеря в пивоварні

Виїзд з Полтави о 5.00. Повернення – близько, 22.00. Запис на екскурсію за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу в фейсбук “Турагентство TERRA” – вгорі та внизу цієї сторінки