Миргородські історії

Ціна

650 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Екскурсійний тур з Полтави в Миргород: палац Муравйових-Апостолів, екскурсія в приватну сироварню з дегустацією сиру, музей Керамтехнікуму, прогулянка курортом, бювети, оленяча ферма та відпочинок в екопарку. Тур вихідного дня Полтавщиною.

16.06. Виїзд з Полтави в екскурсійний тур у Миргород о 8.00. від готелю “Київ”. Тур вихідного дня на Полтавщині

Миргород – місто- курорт, відоме на всю Україну своєю цілющою водою; місто, що зберігає історії про Миколу Гоголя, Тараса Шевченка, Панаса Мирного, Опанаса Сластьона та Давіда Гурамішвілі; місто, яке здавна славилося своїми традиціями. Послухаємо ці історії – і про першу археографічну комісію, і про розкопки курганів, і про знамениту миргородську калюжу,і про розбійницьке урочище, і про таємничий маєток грузинського поета. Екскурсія Миргородом.

Перша наша екскурсійна локація Миргороду – це Керамтехнікум – Керамічна Гоголівська школа – найунікальніший навчальний заклад не лише в Україні, а й за кордоном. Створена ще в далекому 1896 року як Миргородська художньо-промислова школа, яка ставила за мету підготовку “…фахівців, щоб виготовляли гончарні, теракотові, майолікові, фаянсові і фарфорові вироби… і для поширення знань з керамічного виробництва”. Тут діє унікальний Музей – що належить до числа найкращих визначних пам’яток України, де найбільш повно представлені вироби з фарфору, фаянсу, майоліки XIX ст., зокрема іранські, китайські, японські, французькі та італійські керамічні вироби, саксонський, веджвудський і копенгагенський фарфор та вироби вітчизняних підприємств. А перлиною колекції музею керамтехнікуму є майоліковий іконостас, виготовлений ще в 1902 році. Екскурсія в Музей керамтехнікуму.

Наш Тур вихідного дня Полтавщиною продовжується! Наступна наша екскурсійна локація туру в Миргород – приватна сироварня Блонських.

Тут створюють власні продукти: фермерські, авторські, з власною назвою і історією…Виготовляють молоді, напівтверді, екстра тверді, з пліснявою і м’які сири. До складу цих сирів входить лише молоко, сіль та молокозгортувальний фермент; жодних штучних барвників, консервантів чи заквасок.  Під час екскурсій Ви познайомитесь з цим сирним господарством, зможете відвідати двоповерховий температурний сирний льох глибиною 6 метрів та на власні очі побачити, де визріває сир від 6 до 12 місяців. Після екскурсії в дегустаційному залі зможете скуштувати сири та делікатеси власного виробництва та, за бажанням, одразу придбати вподобану продукцію. Дегустація сиру.

Прогулянка курортом. Відвідування бюветів.

Переїзд у Хомутець, родові землі Данила Апостола. Саме тут знаходиться перлина архітектури – палац Муравйових-Апостолів. Прогулянка парком. Історії палацу та династії Апостолів.

Наш тур в Миргород продовжується – їдемо на екскурсію на оленячу ферму. Безліч плямистих оленів, гаяли, коні Пржевальського, гуси-лебеді, пави, дикобрази, страус, дикі кабанчики – мешканці екопарку чекають нас.

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру 650 грн/580 грн. У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, медстраховка

Додатково оплачуються вхідні квитки, катання на конях 50 грн/40 грн., дегустація, особисті витрати, обід. сувеніри.

Якщо Вам сподобався тур з Полтави у Миргород,  Хомутець, та на оленячу ферму, – хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки