МЕГАтур у Грузію

Ціна

8600 грн

8 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Програма туру

1-й

день

Виліт із міст України, прибуття до Тбілісі. Трансфер до готелю. Ночівля.

2-й

день

Сніданок у готелі.
Оглядова екскурсія «Тепле місто» (включено у вартість) Ми починаємо знайомитися з визначними пам’ятками Тбілісі, нашим поглядам відкриються неймовірні панорами столиці Грузії: Старе місто, на якому красуються чудові квартали, величний храм “Самеба” – найбільший православний собор у Закавказзі, символ єдності грузинської нації, храм Сіоні – саме тут він. зі своєю дружиною М. Чавчавадзе. Далі ми матимемо можливість відчути атмосферу старовинних вулиць Тбілісі, прогулявшись променадом Шардені, площею Грузинського кіно, де ми побачимо пам’ятник Серго Параджанову.

Екскурсія «Стародавня столиця» (15 EUR/ос).
Ми вирушимо на екскурсію, під час якої побачимо пам’ятки з різних епох життя Грузії! Ми вирушимо до стародавньої столиці Грузії – Мцхети, де знаходиться священний для всіх грузинів монастир Светіцховелі, тут зберігається велика святиня – Хітон Христа! Також у нашій програмі – відвідування храму Джварі, що стоїть на неймовірно мальовничому місці – там, де з’єднуються дві грузинські річки – Арагві та Кура!

Відвідування тбіліських сірчаних лазень (5 EUR=1 година) Пропонуємо провести час не лише із задоволенням, а й з користю! Йосип Гришашвілі сказав: “Не побувати в тбіліських сірчаних лазнях – все одно, що приїхати до Парижа і не піднятися на Ейфелеву вежу”. Не пропустіть можливість відвідати найпопулярніше місце у столиці Грузії!
Увечері пропонуємо всім охочим «Грузинську ніч» (25 EUR/ос)! Традиційне грузинське застілля – це рясний стіл зі смачними стравами грузинської кухні, домашнє вино та чача та запальні виступи танцювальних та вокальних колективів! Байдужим з одного з найкращих ресторанів Тбілісі не піде ніхто!
Ночівля в Тбілісі.

3-й

день

Сніданок у готелі. Екскурсія в Кахетію «Край кохання та виноробства» (25 EUR + хітон для джерела за бажанням)! Кахетія, вона ж Східна Грузія, по праву вважається колискою світового виноробства та одним із найкрасивіших куточків Грузії, де використовують багатовікову технологію виготовлення вина! І в цьому ми з вами зможемо переконатись особисто! Перша зупинка буде біля винних погребів заводу KTW, де розкажуть про унікальність кахетинського вина (вхідний квиток).Під час прогулянки винними погребами у нас буде можливість продегустувати всі основні види вина та коньяку, а також придбати гарне вино за груповими цінами. Потім ми зможемо торкнутися тисячолітньої історії, поринувши в цілюще джерело святої Ніно в храмі Бодбе (10 GEL хітон для джерела). Після ми відвідаємо місто кохання – Сігнагі, яке насамперед відоме своїм цілодобово працюючим РАГСом, та чудовим видом на Алазанську долину! Бажаючим зв’язати себе шлюбом, ми організуємо весільну церемонію в Сігнагі з офіційним розписом, шампанським і квітами (65 USD). Повертаємось до Тбілісі!

4-й

день

Сніданок у готелі. Виселення. Виїзд з Тбілісі до БатуміСкладання тесту на COVID (90-120 GEL = 25 EUR). Екскурсія «Дорогами тисячоліть» Горі + Уплісцихе (20 EUR/особа + вх. квиток 15 GEL = 3 EUR). Ми запрошуємо на екскурсію, під час якої відвідаємо печерне місто Уплісцихе (за сприятливих погодних умов), яке знаходиться за 10 кілометрів від м. Горі — висічене в скелях одним із перших поселень сучасної людини на території Грузії. Далі за нашим маршрутом – відвідування музею Сталіна. Хто не бажає заходити до музею, може прогулятися територією музею (на території вхідних квитків немає). Особливий експонат – особистий броньований комфортабельний вагон Сталіна. Переїзд до Батумі. Заселення в готель. Ночівля

5-й

день

Сніданок.Факультативна екскурсія «Гірська Аджарія» (25 EUR/ос). Грузія – це стародавня країна, але навіть на тлі старовинних монастирів фортеця виглядає особняком – адже вона побудована ще за часів Стародавнього Риму! За кілька годин ми обійдемо багато відомих пам’яток Аджарії — побачимо водоспад Андрія Первозванного, фортецю Гоніо та багато іншого! Екскурсія в ботанічний сад Батумі (5 EUR, вх. квиток – 15 GEL=3 EUR). Ботанічний сад Батумі – це справжнє восьме диво світу, створений за принципом Садів Семіраміди, що вміщає понад 50000 видів рослин, і лише десята їх частина – кавказького походження! Величезна територія та вихід до моря чекають на вас!Вечірня оглядова екскурсія Батумі «Прогулянка по-аджарськи» (включено). Місто, обличчя якого за останні кілька років змінилося майже повністю, все більше приваблює туристів! Пориньте в атмосферу сучасної архітектури, бульварів з пальмами як на узбережжі Барселони, і неймовірним грузинським колоритом! Пройдемося набережною міста, побачимо знамениту статую кохання Алі та Ніно, і прогуляємося площею П’яцца, що зберегла свій неповторний колорит!Прогулянка корабликом (5 EUR/ос)Прогулянка вздовж набережної відкриває найзнаменитішу панораму міста, «візитну картку Батумі». Ночівля в Батумі.

6-й

день

Сніданок у готелі. Виселення. Виїзд до Тбілісі. Таємнича Колхіда (25 EUR/ос) Під час цієї екскурсії ми прогуляємося вуличками парламентської столиці Грузії – Кутаїсі, назва якого походить від слова “камінь”. Далі ми відвідаємо два священні місця на околицях Кутаїсі – це монастир Моцамета і монастир Гелаті. Монастир Моцамета захопить своєю мальовничою прихильністю і відкриє історію святих князів. У легендарному Гелаті ви дізнаєтеся не лише про духовне, а й про наукове значення монастиря.Печера Прометея (10 EUR + вхідний квиток 15 GEL = 3 EUR) Чарівний та таємничий підземний світ завжди манить мандрівників. Ви побуваєте глибоко під землею, пройдетеся звивистими стежками, помилуєтеся химерними сталактитами і сталагмітами і, сповнені вражень, вирушите до Тбілісі. Прибуття до Тбілісі. Заселення в готель.

7-й

день

Сніданок у готелі.Факультативна екскурсія «Величний Казбек» (35 EUR/чол)! На шляху ми зробимо зупинку біля чудової фортеці Ананурі на березі Жинвальського водосховища – від краси захоплює дух! Далі проїдемо гірськолижний курорт Гудаурі та зробимо фото-паузу біля оглядового майданчика, звідки розстеляється вид на гірську природу Грузії. Після приїзду в Казбегі (Степанцмінда) піднімаємось на гору Гергеті до Троїцького монастиря (факультатив «Джип-тур» – 5 EUR/чол)!сі відчуття та емоції ви не забудете ніколи. Повернення до Тбілісі. Ночівля.

8-й

день

Сніданок у готелі. Виселення о 10:00. Екскурсія на завод шампанських вин «Багратіоні» (15 EUR/ос). Ми потрапимо в серце виноробства, де досвідчений менеджер покаже, як відбувається процес виготовлення ігристого вина, де воно зберігається і як правильно зберегти незабутній смак! У дегустаційному залі на нас вже чекатиме набір із найкращих грузинських ігристих вин! Трансфер до аеропорту. Виліт із Тбілісі в Україну

У вартість туру включено:

 • Переліт
 • Трансфер а/п-готель-а/п
 • Переїзд Тбілісі- Батумі – Тбілісі
 • Проживання в готелях 3 *
 • Оглядова екскурсія Батумі
 • Оглядова екскурсія Тбілісі
 • Медична страховка від нещасного випадку для туристів до 60 років

Оплачується додатково:

 • Багаж 23 кг в один бік 15 EUR/од.
 • Факультативні екскурсії-COVID
 • Тест на 3й день
 • Вхідні квитки
 • Особисті витрати
 • Страхування для туристів старше 60 років

ГРОШІ

У Грузії місцева валюта Ларі (GEL). Для обміну рекомендуємо купувати долари (USD) або євро (EUR). Орієнтовний курс: 1 долар США (USD) дорівнює 3.1 грузинській ларі (GEL), 1 євро (EUR) – 3,6 грузинській ларі (GEL).Також рекомендуємо мати гроші на карті, тому що за наявності терміналів у магазинах та ресторанах ви можете розрахуватись своєю гривневою карткою.

 

ПРАВИЛА В’ЇЗДУ І ПЕРЕБУВАННЯ В КРАЇНІ

Не вакцинованим туристам туристам, які в’їжджають на територію Грузії, необхідно мати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до проходження митниці. Результати тесту мають бути перекладені англійською мовою.Вакциновані туристи повинні мати при собі сертифікат про вакцинацію з датою другої дози не менше ніж 14 днів до вильоту до Грузії. Від ПЛР тестування вакциновані туристи звільняються. У разі перетину кордону з ПЛР-тестом або вакциною необхідно заповнити електронний дозвіл на в’їзд. Це обов’язково, тому що без заповнення форми Вас можуть розмістити на карантин на 12 днівНа 3-й день перебування в Грузії (через 72 години після прибуття) необхідно скласти повторний ПЛР-тест. Тест оплачується туристами додатково. Список лабораторій та необхідну консультацію щодо організації тестування туристам надасть представник ТО у готелі. Результати тесту приходять туристу на електронну пошту протягом доби у перекладі 3-ма мовами.Після повернення з туру кожен турист повинен встановити додаток “Дій вдома” для проходження самоізоляції протягом 10 днів. Ви можете припинити самоізоляцію достроково здавши ПЛР-тест або експрес-тест на антиген.