Львів та замки Львівщини

Ціна

3400 грн

2 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

29.03.- 01.04. Екскурсійний тур “Львів та замки Львівщини: Жовква, Крехівський монастир, Золочівський замок та Китайський палацик, Підгорецький замок, Дубенський замок князів Острозьких.

Виїзд з Полтави 29.03. о 17.00. від готелю “Київ”. Можливе приєднання до групи у Решетилівці, Хоролі, Пирятині, Києві.

1 день.

Жовква – “Королівське місто”

Жовква веде свою історію з 1597 року, коли польський гетьман Станіслав Жолкевський побудував у селі замок та назвав своїм ім’ям. Жовква зараз – це чудове місце для вихідного дня, перлина Львівщини, тиха і провінційна, але така унікальна: місто має 55 пам’яток архітектури світового, національного та регіонального значення, 2 пам’ятки садово-паркового мистецтва, 15 пам’яток історії! Отже, знайомимося із Жовквою, Жовківським замком та відвідуємо Крехівський монастир.

Жовківський замок — це пам’ятка архітектури епохи ренесансу. Як оборонна споруда побудований на замовлення Станіслава Жолкевського в 1594-1606 р. Власник запланував, що замок матиме чотири будинки, які спеціальними галереями сполучені з чотирма вежами.

Крехівський монастир – за 3 км від села Крехів, серед вкритих буково-сосновими лісами пагорбів Розточчя, біля підніжжя гори Побійної. За народними переказами, монастир заснували монахи Києво-Печерської лаври Іоїл та Сильвестр. Вони поселились у видовбаних в скелі келіях, а на вершині збудували каплицю Покрови та поруч — каплицю Петра і Павла. Скеля з часом отримала назву Скала Іоіла. Весь ансамбль забудови монастиря зі садом і чудовим зеленим ландшафтом можна оглянути тепер зі спеціальної галереї, яка розміщена на відбудованій монастирській брамі з надбрамною церквою. Крехівський монастир здавна славився своїми відпустами. Сюди прибували прочани з близьких і далеких країв. У XVII-XVIII ст. Крехів притягував паломників з-понад Дніпра, Дону, Волощини, з далекої Греції та Криту. З Крехівським монастирем повязані імена Петра Дорошенка та Івана Мазепи. Після повернення в 1990 р. до монастиря отців василіан давні традиції відроджуються.

Переїзд у Львів.

Пішохідна екскурсія містом Лева.

Скільки б разів Вам не доводилося бувати у Львові – місто Вас може дивувати знов і знов: і новими затишними кав’ярнями, і казково прикрашеними променадами, і ароматом шоколаду, і відчуттям свята. Екскурсія середньовічним містом –  знайомство з унікальними пам’ятками древнього Львова, – монастир бернардинців, Домініканський костел, Вірменська церква, Глиняна вежа та церква трьох Святителів, площа Ринок, -своєрідний музей під відкритим небом. За бажанням Ви зможете побувати  в справжньому італійському дворику та королівських палатах, театрі пива та «Криївці», спуститися в копальню кави, щоб посмакувати запаяної кави чи відвідати «Реберню» чи зігрітися «п’яною вишнею» та ароматним глінтвейном .  А коли всі ці пункти нашого маршруту будуть виконані – побачимо Львів з висоти пташиного польоту – піднімемося на міську Ратушу, де у Вас буде нагода загадати бажання на оглядовому майданчику.

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

2 день.

Сніданок.

Виселення з номерів і виїзд на екскурсію в Золочівський та Підгорецький замок.

Підгорецький палац ще називають “Галицький Версаль”, стіни якого пам’ятають не війни і битви, а лише бали, пишні прийоми, стукіт коліс карет і феєрверки. Він зберігає цікаві легенди та романтичні історії, розповіді про любов та інтриги, і, звичайно ж, про привидів, які його охороняють.

 Золочівський замок – місце, оточене таємницями королівських сімей та легендами про лицарський орден тамплієрів і неймовірними історіями кохання. А справжньою загадкою замку є таємничий камінь, який вкритий різьбленим тайнописом. Ще одна архітектурна перлинка Золочівського замку – це Китайський палацик – унікальна пам’ятка архітектури. Таких палациків налічується лише три в Європі (Сан-Сусі, Петергоф, Золочів).

Переїзд у Дубно.

Обід.

Дубно. Замок князів Острозьких – це один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури, підземелля зі склепіннями) та парадного стилю (оздоблені ліпниною зали).
Дубенський замок ніколи не був узятий приступом, оскільки був міцно укріплений 73-ма гарматами й надійно захищений річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами. Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі. Тут зберігалися незліченні багатства трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисні обладунки, хутра та коштовності. Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес України.

Екскурсія замком.

Виїзд додому.


Вартість туру 3400 грн/ос. У вартість включено транспортне обслуговування, проживання в готелі у Львові 1 ніч, харчування: 1 сніданок та 1 обід, туристичний супровід, оглядова екскурсія у Львові, медстраховка.

Окремо оплачуються вхідні квитки та екскурсійне обслуговування в музеях, замках та палацах, особисті витрати

Запис на екскурсію  “Львів та замки Львівщини” за тел.: 050-107-1689, 096-57-67-044.Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу та вгорі цієї сторінки