Осіння казка Карпатських гір

Ціна

3900 грн

3 Днів

Дата відправлення

За запитом

24.11.-28.11.. Екскурсійний тур з Полтави у Карпати «Осіння казка Карпат»

3 активних дні

Високі гори, смерекові ліси, стрімкі річки та кришталеві водоспади, – це наші Карпати, які ви побачите , відчуєте і закохаєтесь в них за час нашого туру. Запрошуємо в Карпати – знайомитися з колоритом гуцульського краю та дивами, схованими серед гір.

Маршрут туру: Полтава – Рукомиш – Яремче – Верховина -Ворохта – Буковель – Чесники- Полтава

Виїзд з Полтави о 18.00.

1 день.

Знайомство з Прикарпаттям починаємо з унікального містечка на Тернопільщині – Рукомиш.

Саме там знаходиться скельний монастир, заснований ще в 13 столітті на березі річки Стрипа у травертинових скелях. Перші монахи з’явилися тут наприкінці ХІІІ століття, рятуючись від татаро-монгольської навали, що охопила Київську Русь. Начебто тоді на вершині гори ченці збудували капличку Св. Бориса і Гліба і видовбали дві печери: одну – для богослужінь, іншу – для помешкання. Місце, в якому знаходиться монастир, це так звані “Травертинові скелі” – величезне родовище травертину.

До наших днів зберігся видовбаний у скелі з назвою “Божий гриб” печерний храм площею близько 25 кв. метрів. Церква була місцем молитви у всі часи свого існування. Сьогодні на території монастиря триває спорудження Хресної дороги. Вона буде мати не 12 традиційних станцій, а на одну більше. Тринадцята, додаткова станція символізує важкий шлях українського народу.

Відвідуємо скельний монастир

Переїзд у Яремче.

Яремче – центр Карпатських гір.

Таємничий світ скельного міста. Екскурсія на скелі Довбуша (висота до 30 метрів). Хаотично розташовані групи каменів, де згідно легендам, ховав своє золото і коштовності Олекса Довбуш. Можливо. саме Ви знайдете скарби Довбуша. Серед головного масиву скель є залишки скельного монастиря. Кажуть, що ченці тут не один рік видовбували в скелях житлові і господарські приміщення. Цікаві розповіді, неймовірно красиві краєвиди. шум водоспаду, таємничі ущелини…. Буде цікаво.

Прогулянка Яремчею – на нас чекає диво карпатської природи –  водоспад   Пробій, мальовничий куточок Карпат з каскадом водоспадів. Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів. Купуємо сувеніри, чаї, сири, чи що заманеться, фотографуємося на фоні водоспаду та вирушаємо У Верховину.

Верховина. Поселення в готель. Вечеря. Відпочинок.

2 день.

Сніданок.

Верховина. Верховина – мальовниче карпатське  містечко, розташоване на березі річки Чорний Черемош та оточене горами, смерековими лісами та квітучими полонинами. Верховина – повністю виправдовує свою назву, тому що тільки нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а решта – ще вище у горах.

Відвідуємо етнографічний музей музей “Штопора” та музей “Галерія”.

Відпочиваємо у Верховині

Екскурсія на форелеве господарство, щоб зловити рибку собі на обід. Чиста джерельна вода, що наповнює стави, вічнозелені смереки та сині гори – таку красу ви побачите тільки тут. Господарі дадуть вам спорядження для ловлі форелі, а потім вміло приготують і подають форель під фірмовим вершковим соусом.Щоб відчути смак автентичної гуцульської кухні, доповненням до форелі є куліш з підливою, салат, узвар та фірмову наливочку.

Після смачного обіду – час для релаксу! Карпатські чани! «варимося» в чанах!

Повернення в готель. Вечеря.

Відпочинок. Ночівля.

3 день.

Сніданок.

Виселення з номерів.

Наш тур  у Карпати продовжується!

Переїзд у Буковель – найбільший гірськолижний курорт європейського рівня в Україні, курорт, який популярний будь-якої пори року. Клімат Українських Карпат, чисте повітря, гірські вершини, неймовірної краси пейзажі, ресторани, кафе- колиби, панорамні бари , спа-центр , озеро. панорамні  крісельні підйомники, ароматний глінтвейн, та карпатські настоянки  – усе це залишить  приємні емоції та незабутні враження. Відпочиваємо!!!

Переїзд в с. Чесники, – щоб побачити найчистішого мельника, полежати біля особливого храму на місці капища, скуштувати живі олії і сир, зроблений за швейцарською технологією. 

Чесники – одне з найдавніших сіл у Рогатинському районі, відоме ще з ХІІІ століття. Тут є на що подивитися: стара унікальна церква, збудована на місці сили, інша церква, за котрою тягнеться міх цікавих історій, електричний млин, який так добре меле, що зі своїм зерном сюди з’їжджаються мало не з усієї області. І, звісно ж, гастротур: живі олії Росоловських і сироварня, де все роблять за швейцарською технологією.

Церква-воїн

Аналогів цій церкві в Україні навряд чи можна знайти. У селі її називають старою або церквою-воїном, адже це найдавніша кам’яна споруда оборонного типу в західному регіоні. У храмі є підземний хід глибиною до 15 метрів, який розходиться у дві частини села. В цьому підземеллі ховалися люди під час нападів татар. Один хід вів до панського маєтку, тепер там приватні склади, а інший – до лісу. Хід порятував не одне покоління. На місці храму колись було капище, присвячене богу сонця Хорсу.

На подвір’ї коло храму є кілька старовинних кам’яних хрестів, розмальованих солярними знаками – символікою, що позначає сонце і втілює світло.

 Переїзд на гостини до родини Росоловських  – на дегустацію

  • Опільських олій холодного віджиму
  • Чесниківського сиру за швейцарською технологією
  • Опільського морозива
  • локального джину та віскі

Родзинкою дегустації є борщ з… морелями.

Виїзд у Полтаву.

 

У вартість туру у Карпати  входить транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту, медстраховка, супровід представника турагентства,  проживання в готелі 2ночі (номери зі зручностями), харчування: 2 сніданки, 2 вечері.

Окремо оплачуються вхідні квитки в музеї (50 грн.+80 грн.) , Форелеве господарство: риболовля + обід (300грн.), дегустація +обід в Опіллі (250 грн.), чани ( 200 грн.). Окремо оплачуються квитки на  підйомник.

Якщо Вам сподобався тур з Полтави у Карпати і ви хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044