Київ, парки, каньйони, фонтани…

Ціна

850 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Палацово-парковий ансамбль “Олександрія (м.Біла Церква) та  Букський каньйон

Вартість  850 грн.

Програма екскурсійного туру в парк “Олександрія” та Букський каньйон з виїздом з Полтави

Виїзд з Полтави в Екскурсійний тур в парк ” Олександрія” та Букський каньйон 10.04. о 2.00.

На околиці старовинного містечка Біла Церква, поряд з чарівною річкою Рось,  – розкинувся найбільший дендропарк України – « Олександрія» (територія 400 га.). Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького. Як предмет родинної гордості та магнатської величі парк ще і сьогодні зберіг головні ландшафтні композиції і є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва України кінця ХУІІІ – початку ХІХ ст.

Екскурсія в парк “Олександрія”

В 1774 році польський король Станіслав Август Понятовський подарував великому коронному гетьману Польщі Ф. К. Браницькому Білу Церкву, Ставище і 134 села, у яких мешкало 40 тис. селян.

У 1781 році Ф.К. Браницький одружився з Олександрою Василівною Енгельгардт, небогою князя Григорія Потьомкіна, камер-фрейліною імператриці Катерини ІІ. На своїх землях, неподалік Білої Церкви, графиня вирішила створити чудовий парк, який би нагадував їй прекрасні заміські резиденції Петербурга і назвала його своїм ім’ям – „Олександрія”.

Над створенням парку працювали садівники й архітектори: Мюффо, Ботані, Станге, Бартецький, Вітт. Тут створювались високохудожні ландшафтні композиції з валунів і насипів, пречудові канали, озера й стави, з’єднані системою шлюзів і водоспадів. Через канали були перекинуті містки. Парк закладений наприкінці ХУІІІ століття, особливо змінився завдяки зусиллям архітектора Августа Єна (1815-1865 рр.). Він сформував в „Олександрії” живописні пейзажі, які і нині викликають захоплення: Велика та Мала галявини, ділянка Клини, Ялинова, Липова і Каштанова алеї, Діброва. На початку ХІХ ст. „Олександрія” перетворилася в один з найкращих пейзажних парків на Україні. У різні часи його відвідували імператори Олександр І, Микола І та інші члени імператорської родини. Його краєвидами милувались Г. Державін, Т. Шевченко, О. Пушкін, А. Міцкевич, О. Бердяєв, Я. Бровинський, визначні політичні та культурні діячі.

Олександрія” – пейзажний парк в романтичному стилі. Численні водоспади та каскади ставків (10,5 га), фонтани і містки, скульптури та інші прикраси роблять „Олександрію” чудовим витвором мистецтва.

Відвідуємо парк “Олександрія”та музей родини Браницьких.. Вільний час для сувенірів, фотосесії та кави. ( На території парку працює кафе).

Буки

Екскурсія в Букський каньйон Подорож в с. Буки, яке віднедавна стало дуже популярним екскурсійним маршрутом. Саме тут Ви зможете побачити унікальне природне диво – каньйон в Центральній Україні. Саме село Буки виникло ще в першій половиніXVI століття на скелястих берегах річки Гірський Тікич. Старожили розповідають, що тут колись росли букові дерева, – звідси і назва. Неповторний, оригінальний і надзвичайно красивий ландшафт, –  водоспади,скелі, вир, великі і малі струмки та потоки на скелястих гранітних виступах створюють цю неповторну природну довершеність

Це і є Букський каньйон. Це одне з 7 природних див України.

Вільний час. Бажаючі зможуть поласувати ухою чи замовити собі шашлик ( є кілька кафе, вартість обіду – від 80 грн.) або визначити температуру води в каньйоні, – скупавшись у водах Гірського Тікича, чи зробити красиві фото та селфі на скелястих берегах Букського каньйону.

Виїзд у Полтаву.

Вартість Екскурсійного туру з Полтави в парк “Олександрія” та Букський каньйон 850 грн./800 грн-дитячий

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка.

Питання, бронювання – за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

«Храмовий комплекс Буки та Букський каньйон»

Виїзд з Полтави  о 2.00.

Храмовий комплекс Буки

На місці давньоруського міста Бакожін, розкинулося мальовниче село під назвою Буки.

На території знаходиться міні зоопарк, з величним «царем звірів» левом Султаном,ведмедями, оленем, страусами, фазаном. Але все ж, найбільше приваблює в с. Буки – це ландшафтний парк “Буки”, що розташований на території маєтку мецената Івана Суслова, з собором Св. Великомученика Євгенія, каплиць святих Олександра і Миколи, дзвіницею Святого Данила. При будівництві Храмового комплексу, архітектори використовували як традиційні для України, так і модерністські стилі.
Під час прогулянки-екскурсії Ви побачите багато мальовничих атракцій. Це і фонтан з центральної площі столиці, який гармонійно вписався в ландшафтний ансамбль місцевості, красивий храмовий комплекс,  природні та рукотворні  водоспади, альтанки,  скульптури.

Переїзд в Букський каньйон.

Букський каньйон
На скелястих берегах річки Гірський Тікич розкинулось селище Буки, що виникло в першій половині XVI століття. Назва його походить від того, що тут колись росли букові дерева.
Ви побачите дивовижний і неповторний водоспад „Вир”. Вода Гірського Тікича летить, шумить і вирує по скелястих виступах гранітних каменів, утворюючи неповторний в своїй красі Букський каньйон. Це одне з 7 природних див України.

Екскурсія Букським каньйоном. Вільний час.

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру 800 грн.

У вартість входить: проїзд, екскурсійне обслуговування, медстраховка.

Букський каньйон – Софіївський дендропарк – Стрижавка ( Вервольф) – Вінниця: садиба Пирогова та світло-музичне шоу фонтанів Рошен.
2 дні. 1380 грн.

Програма екскурсійного туру

Виїзд з Полтави  о 2.00.

Буки

На скелястих берегах річки Гірський Тікич розкинулось селище Буки, що виникло в першій половині XVI століття. Назва його походить від того, що тут колись росли букові дерева. С.Буки виділяється своїм неповторним, оригінальним і надзвичайно красивим ландшафтом.

Ви побачите  дивовижний і неповторний водоспад „Вир”. Вода Гірського Тікича летить, шумить і вирує по скелястих виступах гранітних каменів, утворюючи неповторний в своїй красі Буцький каньйон. Це одне з 7 природних див України.

Вільний час.Фотосесія. Переїзд в Умань

Умань.

Софіївський парк – це весільний подарунок графа Потоцького своїй коханій Софії. Історія Софіївського дендропарку оповита легендами та таємницями, – і Ви зможете до них доторкнутися. Мальовничі пейзажі, затишні алеї,романтичні куточки…Все тут переповнене любов’ю. У гроті Потоцького Ви зможете загадати своє заповітне бажання (адже сам граф над входом написав:”Хто зайде сюди нещасним – вийде щасливим, а хто зайде щасливим – стане ще щасливішим!”) Перевірите! А хто вважає, що він грішний – зможе змити гріхи під краплинками водоспаду. І, звісно ж, на Вас чекають неповторні враження – Ви пропливете єдиною в Україні підземною річкою!

Вільний час,катання на катамаранах, гондолах, прогулянка в розарій, відвідання музею воскових фігур,  фотосесія, сувеніри…

Вечеря

Поселення в готель.

Сніданок.

Виселення з номерів. Виїзд на Вінничину

Стрижавка.  Екскурсія  «Вервольф» (з німецького дослівно – перевертень, озброєний вовк) – унікальне місце на карті України. Ставка Адольфа Гітлера, секретний комплекс збройних сил Німеччини 1941-1942г. (У лісовому гаю під Стрижавкою для Гітлера був побудований бункер на 80 приміщень і 7 рівнів під землею!). Легенди про ці містичні місця існують до сьогодні.

За бажанням – відвідання  виставки зброї і техніки часів Великої Вітчизняної війни.
Польова кухня – можна замовити обід (оплачується додатково 60-70 грн.)

Переїзд у Вінницю.

Вінниця– дивовижне місто,що розкинулося на мальовничих скелястих берегах Південного Бугу, потопаючи в зелені садів і парків. Місто, позначене на картах мандрівників ще з 14 століття. Старовинними вуличками Вінниці прогуляємося і ми: костел Діви Марії, палац Грохольських, театр Садовського, Мури (комплекс оборонних споруд єзуїтського монастиря 17 ст.), Садиба Коцюбинського, ставка Ворошилова … проїдемося вінницьким трамвайчиком. Для любителів ретро і бажаючих зануритися в ностальгію – музей автомотовелофоторадіо.

Екскурсія в Садибу “Вишня“. У мальовничому парку на березі озера – садиба відомого хірурга Пирогова. Прогулянка старовинним парком, відвідування музею-аптеки, Миколаївської церкви-усипальниці (мавзолею) Пирогова.

Вільний час. Затишні кафе і ресторанчики, набережна.

А коли на Вінницю опуститься вечір – вас чекає шоу: найбільший в Європі плавучий світло-музичний фонтан “Рошен”

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру  1380 грн.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, проживання в готелі, харчування (вечеря та сніданок) медстраховка.

Вхідні квитки оплачуються окремо