Скарби Кочубеїв, таємниці Диканського лісу та опішнянські традиції

Ціна

650 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Екскурсійний тур

Маршрут: Нові Санжари- Полтава – Диканька – Опішне – Нові Санжари.

Перша екскурсійна зупинка – Диканька. Це містичний Гоголівський край, батьківщина династії Кочубеїв.

Історії та легенди краю повідають нам про виникнення поселення, про містичні історії, що тут відбувалися, про найбагатших людей краю – меценатів і благодійників – династію Кочубеїв, про таємничі печери та підземні ходи, про загадки диканського лісу та історичні памятки.

Оглядова екскурсія, Тріумфальна арка, унікальна родова церква Кочубеїв – Миколаївська церква (1794 р.) – єдина церква в Україні з подвійним куполом. Спустимося в усипальницю Кочубеїв. Дізнаємося про таємничі підземні ходи. Прогуляємося до Кочубеєвих дубів та Мазепиного дубу (ботанічна та історична пам’ятка, яка зберігає таємниці кохання Мотрі та Мазепи), у Бузковий гай – висаджений за наказом князя Кочубея, а нині – унікальна ботанічна та історична пам’ятка. Загадаємо бажання біля віковічного Кочубеєвого дуба.

Але яка ж Диканька без Гоголя чи персонажів його творів! Солоха та дячок, чорт та сам Гоголь уже готові показати Вам справжні диканські вечори! Зустріч з гоголівськими персонажами: театралізоване дійство, де всі екскурсанти стануть його учасниками – і на мітлі політають, і з чортом пострибають. і пісень поспівають.

Переїзд у Опішню.

Опішня – столиця українського гончарства. Серед яскравих фарб природи –  шедеври мистецтва – парк скульптур Національного музею гончарства, виставка картин з глини, кераміка декоративна та ужиткова та інші шедеври гончарного мистецтва.

Унікальні експонати! Красиві insta локації! Захоплююча екскурсія.

І, звісно ж, майстер-клас, – де кожен зможе відчути себе справжнім гончарем і створити з глини щось красиве і неперевершене. ( той шедевр, що у Вас получився, можна буде забрати собі на пам’ять). Вільний час. Обід ( який Ви завбачливо взяли з собою)

Відвідання ще однієї цікавої локації – Сторожової вежі.

Сторожова вежа в Опішному знаходиться у найвищій точці Полтавщини (202 м. над рівнем моря) на мальовничій околиці селища і з неї відкриваються неймовірні краєвиди. Піднімаємося на вежу, робимо чудові фото!

Виїзд додому.

Вартість туру 650 грн./700 грн.

Тривалість екскурсії 6-7 годин.

Вартість туру 650/700 грн.У вартість включено: транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, доїзд до вашої школи, вхідні квитки в музеї та екскурсійні об’єкти, театралізоване дійство,  медстраховка.

Для туристів із прізвищем Гончар та похідними від нього (Гончаренко, Гончарук, Гончарик) – Акція – вартість туру на 100 грн. менша.

Особисті витрати, сувеніри.

Якщо є питання або Ви хочете забронювати тур – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044.

Поїхали! Буде цікаво!

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки