Колодія величаймо – весну зустрічаймо!

Ціна

850 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

16.03.Театралізована екскурсія та фольклорно-етнографічне дійство “Масниці та Колодій на Полтавщині”.

Масниця, Масниці, Сиропусний тиждень, Запусти, Колодій – українське свято, яке не має аналогів в інших народів. Це наше свято пройшло через віки – від язичницьких вірувань, крізь часи Київської Русі, дивом вижило у радянську добу і збереглося до наших днів. Масниця — це українське свято на честь весняного пробудження природи, одне з праслов’янських свят, яке сягає доби Трипільської культури. За давніми традиціями на Масницю в Україні варили вареники. На козацьких землях це була головна святкова обрядова страва. Недарма ж козаки жартували, що на Масницю й турки вареники їдять. Наше українське свято Масниці за радянських часів намагалися зросійщити, стерти його ідентичність і неповторність, агресивно влаштовуючи так звані «русскіє Маслєніци с блінами”.

Запрошуємо на фольклорно- етнографічне дійство “”Колодія величаймо – весну зустрічаймо!” Свято Масниці на Полтавщині. Відроджуємо і підтримуємо наші прадавні українські традиції!

Виїзд з Полтави 16.03. о 12.00. від готелю “Київ”.

Екскурсія Диканським краєм. Їдемо у Гоголеве – родовий маток Гоголів – Яновських, там Ви дізнаєтесь про таємниці цього краю та загадкові оповідки про господаря маєтку – історії про життя найзагадковішого та самого містичного письменника України. (Не вірите? Подивіться «Битву екстрасенсів» 15 сезон, випуск від 29.11.). Екскурсія-прогулянка старим парком, грот “Натхнення”, альтанка “Мрія” та театралізована екскурсія у маєтку Гоголя.

Після історичного екскурсу у минуле – запрошуємо на фольклорно- етнографічне дійство “Масниці”. Відроджуємо і підтримуємо наші прадавні українські традиції!

Їдемо на хутір Проні на “Вечорниці на Масниці” та святкування Колодія. Беремо участь у театралізованому фольклорно-етнографічному дійстві. Найцікавішим елементом традиційної для українців Масниці є обряд «колодки”. Відтворюємо цей обряд. Святкуємо, гуляємо, гаївками весну зустрічаємо.

Неодмінним атрибутом святкування Масниці і найважливішою стравою є вареники з сиром, политі маслом та сметаною. Тож після участі у театралізованому фольклорному дійстві – запрошуємо на смачні вареники!

Святкуємо, гуляємо, весну зустрічаємо

Обід.

Виїзд у Полтаву.

Тривалість туру 5-6 годин.

Вартість туру “Святкування Масниці на Полтавщині” 850 грн/780 грн

Вартість туру 850 грн/дор., 780 грн/дит.

У вартість включено транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту,  вхідні квитки та екскурсійне обслуговування в музеї, театралізована екскурсія, фольклорно- театралізоване дійство, обід.

Особисті витрати

Якщо Вам сподобався тур “Колодія величаймо – весну зустрічаймо. Святкування Масниці на Полтавщині”, хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки