Карпатських гір передзвін

Ціна

5295 грн

7 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Екскурсійний тур в Карпати

07.08., 25.09.

Львів – Івано-Франківськ – Осмолода – Яремче – Рахів – Кваси – Солотвино – Львів

День 1.

ЛьвівІвано-ФранківськКарпати
Зустріч на залізничному вокзалі Львова (пл.Двірцева 1).
Відправлення в тур. (Місце відправки: залізничний вокзал м.Львів, площа Двірцева 1)
Екскурсія
Розгірче
(входить у вартість туру)
Першим ми відвідаємо старовинне село – Розгірче, яке розкинулося в долині річки Стрий. Головною туристичною родзинкою села є скельний монастир XIII – XIV ст. Печери висічені на двох рівнях і з’єднаних сходами. Стіни печерного монастиря розписані графіті, найстаріші з яких датуються 1675 р. 
Переїзд у Івано-Франківськ.
Ідеальне місто Ренесансу
(вх. квиток)
Гарне, неповторне, трішки загадкове та по королівському вільне місто, одне з небагатьох, де в майже незмінному вигляді збереглося минуле. Центр Івано-Франківська прикрашають ратуша з позолоченим куполом, сусідня площа Ринок, єзуїтський костел у стилі бароко, вірменська церква, діюча синагога та старі будинки, у більшості схожі на іграшкові замки. 
Поселення в готель. Вільний час.

День 2.

гірський масив Горганигора Грофа

Сніданок. Виїзд на екскурсію.
Не попсові Карпати – Горгани
(входить у вартість + вх. квиток)
Сьогодні ми вирушаємо в один з найбільш малоходжених районів Карпат – Горгани. Ми помандруємо стежками гірського хребту Чортка,  який знаходиться у підніжжі найвищих вершин Центральних Горган – гора Сивуля, хвилястий гребінь неприступної Аршиці і куполоподібний Ігровець. У кожного з цих гірських назв своя унікальна історія і дуже цікава легенда походження. Саме ці схили були свідками бойових дій УПА, саме тут можна знайти справжні повстанські криївки. Саме ці місця обрали для Президентської резиденції, яка побудована в с. Гута. А після прогулянки, ми обов’язково відпочинимо і наберемося сил на березі річки Бистриця Солотвинська, яка саме тут оточена високими скелями. Це буде нашим секретним місцем!
Повернення в готель. Вільний час.

День 3.

згірський масив ГорганиЯблуницький перевалгора Маковиця вулкан Старуня
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію.
Вирушаємо за дивами – Грязьовий вулкан Старуня.
(входить у вартість + вх. квиток)
Це єдиний в світі унікальний та лікувальний діючий грязьовий вулкан в Україні. Старуня реагує на землетруси, що відбуваються в радіусі 3-6 тис. км в Румунії, Італії, Німеччині, Іраку, на Кавказі і навіть у середній Азії. Цей постійно діючий підземний “барометр” з прогнозування землетрусів.
Додатково пропонуємо:
Там, де гори і полонини… з підйомом на г. Маковиця
(Дорослий: 200грн. / Діти: 200грн.)
Так, ми вирушаємо саме в таке місце. Нас чекає неймовірної краси полонина біля підніжжя гори Маковиця, звідки, як на долоні видно весь Чорногірський хребет. Зустріне нас господар полонини, повідає найрізноманітніші гуцульські історії, і, звичайно, пригостить справжнім баношем і сиром приготованим на полонині. Тільки так, ми зможемо відчути Карпати, їх смак, традиції і душу!

Прибуття в Рахів. Поселення у готель по маршруту.

День 4.

Рахів
Сніданок.
Екскурсія
Легенди сивих Карпат
(входить у вартість туру)
Рахів – «Гуцульський Париж» – так називали це місто-курорт перед другою світовою туристи з-за кордону. Рахів – місто поміж Карпатських гір, місто над Тисою, яка розрізає його навпіл і, закута в граніт, тече паралельно центральній міській вулиці. Рахів – найбільш високогірне місто в Україні, – між найвищою і найнижчою вулицями – більше 500 м різниці у висоті. Відвідування «Музею екології гір». Переїзд в село Ділове. Саме тут в 1887 році фахівцями Австро-Угорської імперії був визначений Географічний Центр Європи. Він розташований у найбільш високогірній частині Українських Карпат, оточений з усіх боків найвищими гірськими хребтами, тут бере початок одна з найбільших річок регіону – Тиса. Далі вирушаємо в околиці с. Костелівка, де біля самої дороги, височіє самотня скеля, на вершині якої стоїть хрест. У народі вона називається Скелею Кохання. Це величезна красива кам’яна брила, яка височіє над селом і приковує погляди проїжджаючих, відтворюючи в уяві події сивої давнини. Багато місцевих людей вірять, що той, хто доторкнеться до заповітного хреста, може сподіватися на велике і вірне кохання.
Повернення в готель. Вільний час.

День 5.

Петрос
Сніданок. Вільний час. Запрошуємо на екскурсію.
Петрос – дорога до зірок
(Дорослий: 380грн. / Діти: 360грн.)
Сьогодні нас чекає найвищий гірський масив Українських Карпат – Чорногора і одна з її вершин г. Петрос (2020 м). З допомогою спец.транспорту добираємося до полонини Шумятка, звідки і почнемо наше сходження. Петрос – третя за висотою гора в Україні після Говерли (2061 м) і Бребенескула (2035 м). Назва гори перекладається з румунської як “камінь”. За легендою, колись на вершині Петросу був знайдений кам’яний хрест. Сьогодні на цьому місці споруджена дерев’яна капличка. З вершини відкривається чудовий вид на весь чорногорський хребет, а також на гору Близниця. У нас буде можливість насолодитися ще одним справжнім витвором мистецтва, автором якого є природа!

Повернення в готель. Вільний час.

День 6.

Солотвино
Сніданок. Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію:
Релакс по-закарпатськи
(Дорослий: 280грн. / Діти: 260грн. + вх. квиток)
Спочатку побуваємо в румунському селі! Так, так, саме так! Але віза вам не потрібна, так як воно знаходиться на території України. У чому секрет ви обов’язково дізнаєтесь під час екскурсії. Далі вирушаємо в Солотвино, приймати сольові ванни! Ще в часи Середньовіччя невелике закарпатське селище Солотвино, загублене серед високих гірських хребтів, стало відомим на всю Західну Європу. У наші дні слава Солотвино не вщухає, проте причини її полягають вже в іншому: на території селища розташовані озера, вода і ропа яких за своїми властивостями не поступається ропі і водам Мертвого моря! Найбільше і найкрасивіше з них – Кунігýнда. Так звали німецьку царицю, дружину київського князя Ярополка. Озеро утворилося в 1902 році після провалу ґрунту на 20 метрів: робітники намагалися спорудити нову шахту для промислового видобутку солі. Тепер Кунігýнда – найбільше солоне озеро Закарпаття. 

Вільний час для насолоди. Повернення в готель.

День 7.

ЯремчеЛьвів
Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в сторону Яремче.
Екскурсія
Казкове Яремче
(входить у вартість туру)
Сьогодні на нас чекають Яремче – курортне містечко, що знаходиться над стрімкою рікою Прут, між мальовничими горами, та сусіднє село Дора, яке називають дверима в Карпати. Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Ми оглянемо унікальну дерев’яну церкву Святого Іллі. Головна місцева пам’ятка – Пробій, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів. 
17:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття у Львові – залізничний вокзал.

Вартість туру – від 5295 грн.
У вартість включено:
• Проїзд за маршрутом автобусом туристичного класу;
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
• проживання в готелі зі сніданком
• 6 екскурсій (згідно програми).
Додатково оплачується:
• послуга “гарантований номер місця” – 195 грн. (місця з 1 по 16).
• страховий поліс
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• Проїзд в громадському транспорті
• Факультативні екскурсії
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• туристичний збір в готелях по маршруту

ВАЖЛИВО:
Вартість туру вказана базова, вона може змінюватися і залежить від дати бронювання Вами туру – чим раніше Ви бронюєте тур,- тим нижча його вартість. Точну вартість на конкретну дату уточнюйте, будь ласка, при виборі туру за телефонами агентства: 050-107-16-89, 096-57-67-044.
При оформленні туру обов’язково заключаємо з туристами Договір на туристичне обслуговування.
Туристи, що здійснюють поїздку по одному можуть бути розміщені в 2 або 3 місних номерах або можна замовити одномісне розміщення за додаткову оплату.
Екскурсії, відмічені в маршруті * здійснюються за додаткову плату при наявності часу і достатньої кількості бажаючих.
У разі скасування оплаченої екскурсії, оператор здійснює заміну з числа тих, що запропоновані в турі.
Додаткові екскурсії організовуються при наявності часу і достатньої кількості бажаючих.
У випадку переносу туру, на деякі дати можлива мінімальна обов’язкова доплата за Турпакет.
Дітям передбачені знижки на тур!
Якщо Вам сподобався наш тур у Карпати і Ви хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте за номером 050-107-16-89, 096-57-67-044 чи залиште заявку на зворотній дзвінок. Дякуємо, що обираєте нас.