Історії вулиці Садової та шлях до зірок

Ціна

200 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

23.03. Історія-екскурсія із циклу “Історії однієї вулиці” – “Маленькі історії вулиці Садової та шлях до зірок“.

Екскурсії Полтавою. Полтавців та гостей нашого міста запрошуємо на суботню екскурсію Полтавою. “Полтава. Маленькі історії вулиці Садової та шлях до зірок“.

Красива маленька вулиця нашого міста зберігає цікаві історії минувшини про події, що тут відбувалися, про людей, які тут жили і залишили по собі добру пам’ять, про старовинні будинки та особняки, які ще пам’ятають пишні вечірки, обрядові дійства та родинні затишні вечори…. Долучимося до цих історій та спогадів. Прогуляємося найстарішим парком, який ми знаємо з дитинства і який став для нас невід’ємною частинкою нашої старовинної Полтави. Ми дізнаємося його романтичні історії, зробимо багато красивих фото і відпочинемо від міської метушні і напруженого ритму.

А після красивої фотосесії – серйозні історії про шлях до зірок та визначних полтавців, що зробили вагомий внесок в історію людства, торуючи шлях “через терни до зірок” та чиї імена вписані золотими літерами у Залі Слави НАСА

А щоб Ви не заскучали під час такої екскурсії – у вас буде можливість передати сигнал азбукою морзе та посидіти у кріслі-катапульті. Екскурсія в музей космонавтики та авіації.

Початок екскурсії об 11.00.

Приєднуйтеся до нашої екскурсійної прогулянки – екскурсії Полтавою!

Обіцяємо, буде цікаво.

Екскурсії Полтавою

Вартість – 200 грн. дорослий, 160 грн. дитина до 12 років. (діти до 6 років – безкоштовно). У вартість включено: екскурсійне обслуговування, вхідні квитки та екскурсія в музеї космонавтики та авіації.

Особисті витрати.

Загальна тривалість такої пішохідної екскурсії 2-2,5 год.  Початок об 11.00.  Вартість – 250 грн/ дорослий, 150 грн. дитина до 12 років. (діти до 6 років – безкоштовно). Обов’язковий попередній запис на екскурсію за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044.   Частину виручених від екскурсії коштів – перераховуємо на підтримку ЗСУ!!!
Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки.