Катерина Білокур, палац Закревських та піраміда Березової Рудки

Ціна

950 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Тур вихідного дня Полтавщиною. Екскурсійний тур з Полтави у Березову Рудку та Богданівку.

26.05. Мандруємо Полтавщиною: садиба-музей Катерини Білокур, маєток Закревських, романтичний парк, піраміда-усипальниця, народний музей Тараса Шевченка, колекційно-дослідне поле , чаювання та обід + крафтове пиво Великої Кручі..

Маршрут: Полтава – Богданівка – Березова Рудка – Велика Круча – Полтава

Виїзд з Полтави о 6.00. від готелю “Київ”

Богданівка – батьківщина незрівнянного таланту і неординарної особистості – народної художниці Катерини Білокур, яка особисте щастя свідомо проміняла на мистецтво. Її звеличував сам Пікассо, казав: “Якби у нас була такого рівня майстерності художниця, ми б змусили заговорити про неї весь світ!”.Її картини до цього часу виставляються в Луврі і  ними  захоплюється вся  Європа. Побачити її неймовірні картини та послухати історію життя цієї незвичайної талановитої художниці зможемо в музеї- садибі Катерини Білокур.

Наступна наша екскурсійна локація – Березова Рудка.

Село Березова Рудка було засноване у 1717 році гетьманом Іваном Скоропадським. У 1752 році у нащадків Скоропадського село викупила родина Закревських – цей козацько-старшинський рід започаткував Йосип Закревський – генеральний бунчужний Війська Запорозького.

Династія Закревських жила в Березовій Рудці понад 160 років. П’ять поколінь у різний час мешкали в маєтку. Ми маємо можливість побачити маєток Закревських – палац, перший будинок родини та старовинний парк.

Парадний двір складається з трьох будівель: помешкання для прийому гостей, їдальня-пекарня-кондитерська, пізніше прибудували оранжерею й палац. Раніше в маєтку були чотири альтанки (у китайському і японському стилі та чайний павільйон), але до сьогодні збереглася лише одна, цегляна, вбудована в огорожу. Із цього місця відкривався чудовий краєвид на річку Рудку.

 Саме цей маєток колись був осередком аристократичного життя. Саме в маєтку Закревських бував Тарас Шевченко. коли створював портрети власників маєтку, саме тут знаходив він розраду і кохання… Тут він був щасливий.

Пройтися місцями, де творив митець, споглядати краєвиди, якими він надихався, послухати історії минувшини – усе це варте того, щоб побувати на екскурсії у Березовій Рудці.

Екскурсія маєтностями Закревських. Відвідання народного музею Тараса Шевченка.

І, звісно ж, піраміда – усипальниця.  Унікальна пам’ятка історії, – одна з трьох пірамід Європи – в Березовій Рудці. Екскурсія до піраміди.

Екскурсія на колекційно-дослідне поле, де вирощують лікарські рослини. А після екскурсії – чаювання та обід!

А на обід у нас, окрім борщика, пампушок та тушкованої картопельки з м’ясом, страви, які можна скуштувати тільки в Березовій Рудці – солоні та солодкі манники та пироги з ревінем.

Після екскурсії можна придбати екологічно чисті, вирощені і зібрані в Березовій Рудці чаї.

Переїзд у Велику Кручу.

 Село Велика Круча розташоване поряд із Пирятином і відоме першою крафтовою пивоварнею в Україні А назву отримало від високого пагорба, на якому його заснували у 17 столітті. У Великій Кручі народився відомий історик та педагог Микола Стороженко. Маєток його родини – поміщиків Стороженків, був розташований на кручі, над річкою Удай. Тут був садибний будинок, флігелі, господарські будівлі… Все зруйнували більшовики, залишилася лише водонапірна вежа. Вона відреставрована. Вежа Стороженка – так її і називають.

 Поряд, на місці колишніх козацьких зимівників, на березі тихоплинного Удаю розташоване козацьке село Запорізька Круча, де з діда-прадіда селилися козацькі родини.

 Послухаємо історії минувшини краю, відвідаємо пивоварню.

Виїзд у Полтаву. Приїзд, близько, 21-22 год.

Вартість 950 грн.

Вартість 950 грн./900 грн.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, туристичний супровід, медстраховка, вхідні квитки.

Особисті витрати, обід.

 Запис на екскурсію У Богданівку та Березову Рудку за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044
Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу в фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки