Хачапурі по-аджарськи етно-музей та кінний клуб

Ціна

650 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

09.06.. Тур вихідного дня з Полтави

Кінно-спортивний клуб “Імпульс”, етно-музей пива та самогону, дегустація та майстер-клас з приготування хачапурі по-аджарськи.

Виїзд з Полтави о 10.00. від готелю “Київ”

Перша наша екскурсійна локація – це Кінно-спортивний клуб “Імпульс”– професійний клуб, де займаються розвитком кінного спорту. Екскурсія комплексом та катання на конях верхи.

Переїзд у Абазівку.

Відвідуємо єдиний в Україні, унікальний Музей пива і самогону. Тут ви зможете не тільки побачити цікаві експонати, дізнатися їх історію а й продегустувати традиційні напої. Після дегустації – запрошуємо на майстер-клас!

Так як нас, полтавців, галушками та варениками не здивуєш, тож будемо готувати хачапурі по-аджарськи.

Послухаємо розповіді про гастрономічні традиції Грузії та навчимося готувати один з найпопулярніших видів хачапурі – аджарулі або аджарські хачапурі. Ви дізнаєтеся тонкощі приготування правильного тіста та хитрощі створення ідеального “човника”, а по завершенні майстер-класу -продегустуєте створений власними руками витвір кулінарного мистецтва.

Смакуємо! Відпочиваємо! І їдемо додому.

Виїзд у Полтаву

Вартість туру вихідного дня 600 грн./500 грн. У вартість включено транспортне та екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, майстер-клас з приготування хачапурі по-аджарськи, дегустація самогону + канапе.

Вартість туру 650 грн./дорослий, 550 грн./ дитина.  У вартість включено транспортне та екскурсійне обслуговування, вхідні квитки в етно-музей та вхідні квитки в кінно-спортивний комплекс, майстер-клас з приготування хачапурі по-аджарськи, дегустація самогону + канапе.

Катаня на конях та особисті витрати.

Запис на тур вихідного дня  за тел.: 050-107-1689, 096-57-67-044.Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки