Історії Інститутської гори

Ціна

130 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

16.06. Запрошуємо на екскурсію “Історії Інститутської гори”: перший губернський сад , інститут шляхетних дівчат та старовинні дворянські особняки, 4 бастіон, НКВД та провісник космічної ери.

Полтава. Історії однієї вулиці. Авторські екскурсії Полтавою для полтавців, закоханих у своє місто.

Інститутська гора – тихий і затишний куточок нашого міста. Здається, що тут зупинився час. Запрошуємо Вас прогулятися тихими тінистими алеями саду, помилуватися величчю міських особняків дворянської Полтави, дізнатися, як склалися долі їх власників, історії кохання і зради, успіху і занепаду. Ці таємниці зберігають маєтки та старовинні вулички нашого міста. А знаєте, які пристрасті вирували при закладенні першого губернського саду? А який рівень освіти був у випускниць інституту шляхетних дівчат? А які напої подавали для шанування бажаних гостей у Кочубеїв та Капністів? А яку їжу готують для космонавтів? А де здійснюються бажання? Про все це наші історії однієї вулиці. А також про першу пожежну управу міста, 4 бастіон та Мазурівську браму, про місто-сад і провісника космічної ери.

Все це в наших “Історіях однієї вулиці”. Прогулюємося Інститутською горою, Першотравневим проспектом, слухаємо легенди і перекази минувшини, відвідуємо дворянські особняки, загадуємо бажання і допомагаємо ЗСУ.

Приєднуйтеся до наших Історій однієї вулиці. Обіцяємо, буде цікаво! Авторські Екскурсії Полтавою

Загальна тривалість такої пішохідної екскурсії 2-2,5 год.  Початок о 18.00. Вартість – 130 грн/ дорослий, 80 грн. дитина до 14 років. (діти до 7  років – безкоштовно). Обов’язковий попередній запис на екскурсію за тел..: 050-107-16-89, 096-57-67-044.Обіцяємо, буде цікаво.Частину виручених від екскурсії коштів – перераховуємо на підтримку ЗСУ!!! Приєднуйтеся!