Чернечі печери, пісковики, цілюща вода та історії Чернечого Яру

Ціна

380 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

30.03., 20.04., 23.06.. Екскурсійний тур з Полтави у Чернечий Яр: ” Чернечеярський печерний скит, цілюща криниця Чернечого Яру, відслонення пісковиків у Брусії + insta локації, прогулянка у сосновому ліс та дегустація затірки та зіллячка від Солохи.

Виїзд з Полтави о 10.00. від готелю “Київ”.

Тривалість екскурсії – 6 – 7 год.

Екскурсія з Полтави у Чернечий Яр. Мальовниче село, яке розкинулося на правому березі Ворскли, де колись був великий монастир, а його церкви з позолоченими куполами було видно аж із Харківського шляху, монастир, -де ще збереглися входи в древні чернечі печери. А криничка з цілющою водою втамовувала спрагу і додавала сил. Родом з Чернечого Яру – вождь індіанського племені “Проникаючий вогонь”, герой Радянського Союзу – Іван Іванович Даценко. А мальовнича природа Чернечого Яру вабила кінематографістів. Адже тут знімався фільм “Соняшники” із Софі Лорен і Марчелло Мастрояні, ” Вони йшли на Схід”, “Пригоди поблизу Диканьки”.

Неперевершена краса природи – це і луги, настояні на духмяних травах, і тихоплинна Ворскла, і чиста кришталева вода кринички, і соснові ліси, які вкривають гори, і ставок під лісом, де можна побачити греблі і загати створені бобрами.

А також історія: село, яке зараз так приваблює туристів, виникло колись при монастирі. А чернечий скит, чернечі печери згадуються уже в документах 1602 року, хоча виникли давним-давно. У нас буде унікальна можливість побачити ці чернечі печери! Екскурсійна прогулянка лісом до чернечого скиту.

Переїзд у Брусію. Саме там можна побачити унікальну геологічну пам’ятку – відслонення пісковиків: в урочищі Церковний Горб на поверхню виходять великі кам’яні брили, на яких навіть є петрогліфи часів бронзи.

Поїхали! Адже це тур для тих, любить історію рідного краю і для тих туристів, хто хоче відпочити від міської метушні, “перезавантажитися”, побути на природі. Послухаємо історії і легенди села, прогуляємося сосновим лісом, наберемо цілющої водички з кринички ( бажаючі зможуть облитися цією цілющою водичкою, щоб зміцнити дух і тіло) ми також побуваємо там, де знімали фільми, зробимо чудові фото з оглядового майданчика – де перед нами і ліс, і луг, і річка та наберемо цілющих лікарських трав!

Обід-дегустація традиційних місцевих страв у затишному “Курені” – смакуємо затірку ( качану кашу) та зіллячко віл Солохи.

Запрошуємо на екскурсію! Буде цікаво! Екскурсія в Чернечий Яр

Вартість туру 380 грн. Діти до 6 років – безкоштовно( без окремого місця в автобусі)

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка.

Особисті витрати, обід- дегустація.

 

Якщо Вам сподобався тур з Полтави в Чернечий Яр, хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044
Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки