Гоголівський край

Ціна

200 грн

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Програма туру

1-й

день

Зустріч групи.

Екскурсія Гоголівським краєм: Диканька – Гоголево – Сорочинці

На нас чекають пригоди на хуторах поблизу Диканьки! Історії, легенди, містика… Розваги та конкурси, театралізована дія за участю Гоголівських персонажів.

Екскурсія в Диканьку

Диканька – містичний Гоголівський край, батьківщина династії Кочубеїв. Історії та легенди краю. Оглядова екскурсія, унікальна родова церква Кочубеїв – Миколаївська церква (1794 р.) – єдина церква в Україні з подвійним куполом. Саме перед іконою Миколая Чудотворця в цій церкві молилася мати майбутнього письменника, великого таланта – Миколи Гоголя – за його майбутнє.  Спустимося у підземелля церкви – до усипальниці Кочубеїв. Прогуляємося до Кочубеєвих дубів (ботанічна та історична пам’ятка, яка зберігає таємниці кохання Мотрі та Мазепи). Екскурсія у бузковий гай – з 1827 р. висаджений за наказом князя Кочубея, а нині – унікальна ботанічна та історична пам’ятка.

Обід. Заїзд на хутір Проні, де колись був заїжджий двір і шинок козака Проня, і де, повертаючись зі своїх мандрів Європою, любив зупинятися Микола Васильович Гоголь.Вас зустрінуть гостинні пан Голова та Солоха, а Панько Рудий розповість Вам містичні історії та запросить до Вас самого Гоголя. Ви зможете взяти участь у театралізованій виставі за мотивами творів Гоголя і, звичайно ж, скуштувати полтавських галушок, кручеників чи вареників! (Оплачується окремо)

 Екскурсія у Гоголево

А який же Гоголівський край без відвідини садиби письменника. Нас чекає Гоголеве – родовий маток  Гоголів – Яновських, там Ви дізнаєтесь про таємниці цього краю та оповідки про господаря маєтку. Ви почуєте захоплюючі історії про життя найзагадковішого та самого містичного письменника України. (Не вірите? Подивіться «Битву екстрасенсів» 15 сезон, випуск від 29.11.). Екскурсія-прогулянка старим парком, грот “Натхнення”, альтанка “Мрія”. Розповіді про Гоголя його сестри та мами (екскурсія-театралізація), відвідавання родового маєтку Гоголів-Яновських.

Переїзд у Великі Сорочинці.

І так, Великі Сорочинці – саме тут проходить відомий на весь світ Сорочинський ярмарок. Саме тут народився Микола Гоголь, це родові землі гетьмана України Данила Апостола. Відвідуємо літературно-меморіальний музей М.Гоголя. Побуваємо в Преображенському соборі – побудованому в 1737 р. коштом гетьмана Д.Апостола (собор зберігся у первозданному вигляді та його прикрашає унікальний іконостас на 103 ікони – роботи італійських та українських іконописців)

За бажанням і якщо дозволяє час – екскурсія до народного Музею весілля, – де Ви не тільки дізнаєтеся про старовинні українські обряди, а й самі станете їх учасниками – побуваєте в ролі нареченого чи нареченої, дружки чи боярина… Буде весело… (театралізація обряду українського весілля за участю всіх екскурсантів) Повернення в Полтаву.

Трансфер на вокзал.

Якщо Вас зацікавила ця програма екскурсії Полтавою та Полтавщиною, – дзвоніть 050-107-16-89 або 096-57-67-044, (або напишіть terra-tur@ukr.net ) – і ми прорахуємо вам точну вартість туру, ( вартість туру залежить від кількості екскурсантів у групі, тривалості екскурсії, транспорту – Ваш транспорт чи транспорт нашого турагентства, обіду (у кафе чи ресторані), вартості вхідних квитків до музеїв, додаткових Ваших побажань). Ми врахуємо всі Ваші побажання та зробимо Ваше перебування у нашому місті комфортним та незабутнім. Приїжджайте! Екскурсії Полтавою. Екскурсія в Диканьку, екскурсія в Гоголево.  Екскурсії Полтавщиною