Гелон, Більське городище та скарби скіфів

Ціна

600 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Екскурсійний тур з Полтави в Більське городище « Гелон, Більське городище, скарби скіфів та історії Котельви”.

Тури Полтавщиною. Тури Україною з виїздом з Полтави.

02.06..

 Виїзд з Полтави о 10.00. від готелю “Київ”

Мандруємо Полтавщиною – мальовничим рідним краєм, знайомимося з його багатою історією, переказами і легендами сивої давнини.

Перша екскурсійна зупинка – на Лівобережжі Ворскли. Саме там знаходиться унікальна пам’ятка, яку деякі вчені називають українським Стоунхенджем – комплекс пам’яток старовини ” Розрита могила”. Серед степової рівнини, сховане від людських очей за лісовими насадженнями є незвичайної форми підвищення – висотою 11 метрів, що утворює велике коло діаметром 110 метрів, а з висоти пташиного польоту нагадує людське обличчя. Є тут і відкопані глибокі рови, і вали. Що це – укріплені козацькі поселення, які були оборонним форпостом на межі українських земель з московією? Відповіді губляться у глибині століть.

Котельва. Екскурсія містом, яке згадується в літописах ще 16 ст. Троїцька церква – унікальна пам’ятка архітектури, найстаріша церква Котелевщини.

Переїзд до древнього скіфського поселення – Гелон – більш відоме нам як Більське городище. Буйне різнотрав’я, насичена зелень, яскраві кольори польових квітів, нескінченні обрії полтавського степу та оборонні вали і сторожові вежі, – таким ви побачите Більське городище – поселення ще VІІІ – ІІІ ст. до н. е. , яке є унікальним археологічним об’єктом культурної спадщини України. Пам’ятка визнана вченими найбільшим укріпленим поселенням у Європі доби раннього залізного віку.

Екскурсія Більським городищем:

– прогулянка стародавніми валами міста Гелон;

– відвідування виставки археологічних артефактів з Більського городища;

– майдан «Великий Скоробір» (ботанічний заказник);

– цілюще Більське джерело, яке відоме з 1399 року;

– дуб Григорія Сковороди;

– унікальна пам’ятка садово-паркового мистецтва – Ковпаківськй лісопарк;

І втомлені від вражень та позитивних емоцій  – відпочиваємо  на мальовничому березі Ворскли. (Обід ( який Ви завбачливо взяли з собою).

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру 600 грн. (доросл.)/ 530 грн.( діти до 12р). У вартість входить транспортне обслуговування, туристичний супровід, екскурсійне обслуговування, вхідні квитки  та екскурсія в ДПП “Більськ”,медстраховка.

Особисті витрати.

Якщо Вам сподобався наш тур  з Полтави ” Гелон, Більське городище та скарби скіфів” і Ви хочете його забронювати, чи виникли якісь питання – телефонуйте: 050-107-16-89, 096-57-67-044
Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки