Полтавщина

Ціна

350 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Гора Пивиха, відпочинок на Дніпрі, прогулянка на катері та піраміда Комендантівки

Виїзд з Полтави в екскурсійний тур щосуботи – 20.06., 26.06., 27.06.,03.07.,03.07., 10.07., 17.07., 24.07., 31.07., 8.08.,15.08., 22.08. о 7.00.

Перша екскурсійна зупинка – у с. Комендантівка. Саме там знаходиться одна з трьох пірамід Європи. Здудована ще в 19 ст. за мотивами єгипетських пірамід.

Піраміду Білевича будували з гранітних блоків з місцевого кар’єру, які возами тягнули до місця будівництва, там обробляли і тросами витягували по дерев’яних жолобах нагору. Блоки скріплювалися між собою вапняним розчином, замішаним на крові щойно забитої худоби з додаванням яєчних білків. Незважаючи на невеликі розміри споруди, процес будівництва був досить тривалим і розтягнувся на 13 років.

Піраміда у Комендантівці збереглася до наших днів. Збериглися також підземелля, куди ми обовязково спустимося. Побуваємо ми і на дзвіниці, – звідки відкривається чудовий краєвид. Послухаємо історії минувшини, подзвонимо в дзвони, зробимо унікальні фото – і подорожуємо далі.

Неперевершені краєвиди, Дніпровські кручі, білосніжні пляжі та цікаві легенди – це все гора Пивиха. Відпочиваємо!!!

А на завершення нашого вікенду – прогулянка на катері по Дніпру . Маршрут подорожі: бухта Афіни, річковий вокзал, набережна Придніпровського парку, яхт-клуб, о. Зелений.

Виїзд в Полтаву.

Вартість туру з Полтави на Пивиху 350 грн.-дорослий, 320 грн.-дит. 
У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, медстраховка. Окремо оплачуються вхідні квитки на катер.

Телефонуйте, бронюйте 050-107-16-89, 096-57-67-044

Пісні Бузгового гаю

В 1827 р. Віктор Павлович Кочубей для своєї доньки  створив квіткове диво – Бузковий гай. З усієї Російської імперії до Диканьки привозили найкращі сорти бузку, які були висаджені недалеко від маєтку Кочубея. Пройшли століття… Про ті події залишилися тільки спогади. А Бузковий гай квітує і донині, і кожного року запрошує до Диканьки – послухати цікаві історії, разом відсвяткувати, – поспівати, потанцювати, напої подегустувати, в майстер-класах участь узяти, на човнах Кочубеєвим ставом покататися, – одним словом, погуляти, як душа забажає!

Наше Турагентство “TERRA” запрошує Вас на екскурсію та народні гуляння!!!

Дата туру   12 травня.

Виїзд групи від готелю “Київ” о 9.00.

Екскурсія Диканським краєм.

Відвідання Миколаївської церкви – родової церкви Кочубеїв, – унікальної пам”ятки архітектури(1794р.), усипальниці Кочубеїв. Екскурсія до Кочубеєвих дубів – оспіваних О.Пушкіним в поемі ” Полтава”. Історії кохання Мотрі та Мазепи. І, звісно ж, Бузковий гай!  Екскурсія.

Вільний час.

На головній сцені – виступи кращих колективів художньої самодіяльності області, виступ гуртів “Сен-Тропе”і “DANCE BAND”, пісенно-танцювального колективу “Полтава”, гурту “Малахіт”. Для Вас працює фотосалон “Солоха”, та кузня коваля Вакули, де кожен може викувати собі підкову на щастя.

Святкуємо! Співаємо.Танцюємо. Дегустуємо напої,- мед,пиво,вино течуть рікою (за Ваші гроші ), катаємося на човнах Кочубеєвими ставками, беремо участь у конкурсах, майстер-класах та розвагах.Відпочиваємо!!!

Працюють майстер-класи гончарства, ляльки- мотанки, розпису, лозоплетіння та ін. Виступи творчих колективів, танцювальних ансамблів,троїстих музик. Розваги та гуляння.

Виїзд у Полтаву о 17.00.

Вартість туру – 150 грн. ( У вартість входить – проїзд, екскурсійне обслуговування, медстраховка)