Екскурсії Чернівецьким краєм

Ціна

3500 грн

2 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

16.02.-19.02. Чернівці – Банчени – Опілля- Чесники. Екскурсійний тур з Полтави

Виїзд з Полтави 16.02. о 18.00.

1 день.

Екскурсія в Банчени. Всього 20 кілометрів від Чернівців – і на пагорбі можна побачити дивовижну будівлю з куполами та дзвінницею над брамою, що не поступається красою навіть визнаній у всьому світі Святій Софії, що у Києві. Монастир зустрічає розкішною ковкою важких воріт, а одразу за ними відкривається чудовий ландшафтний парк.

Переїзд в Чернівці.

Екскурсія маленьким Парижем – саме так називають Чернівці

Ми потрапляємо в місто – перлину архітектури, яке, як і Рим, розкинулось на 7 пагорбах і яке нічим не відставало від Відня і було негласною столицею Європи, місто – де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових магазинів було більше, ніж кав’ярень.

Ви прогуляєтеся старовинними вуличками, які зберегли романтику колишніх часів, відвідаєте 5 площ, побачите міську ратушу , де щодня, долаючи 126 сходинок вежі, нагору піднімається сурмач у буковинському народному вбранні. І о 12 годині з балкона вежі він виграє на трубі мелодію «Марічки» на всі чотири сторони світу, Ви побачите  театр, Католицький костел і Кафедральний собор, Вірменську і П’яну церкву.

Вільний час. Повернення в готель.

2день. Сніданок. Виселення з номерів.

Екскурсія Чернівцями продовжується.

Ви відвідаєте істинну перлину міста – резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, що зводилася з 1864 по 1882 роки. У цій дивній за своєю красою споруді вбачаються візерунки української вишивки і буковинського килима, гуцульської писанки, легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічну цілісність неповторного ансамблю, що включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО

Переїзд в с. Чесники, – щоб побачити найчистішого мельника, полежати біля особливого храму на місці капища, скуштувати живі олії і сир, зроблений за швейцарською технологією. 

Чесники – одне з найдавніших сіл у Рогатинському районі, відоме ще з ХІІІ століття. Тут є на що подивитися: стара унікальна церква, збудована на місці сили, інша церква, за котрою тягнеться міх цікавих історій, електричний млин, який так добре меле, що зі своїм зерном сюди з’їжджаються мало не з усієї області. І, звісно ж, гастротур: живі олії Росоловських і сироварня, де все роблять за швейцарською технологією.

Церква-воїн

Аналогів цій церкві в Україні навряд чи можна знайти. У селі її називають старою або церквою-воїном, адже це найдавніша кам’яна споруда оборонного типу в західному регіоні. У храмі є підземний хід глибиною до 15 метрів, який розходиться у дві частини села. В цьому підземеллі ховалися люди під час нападів татар. Один хід вів до панського маєтку, тепер там приватні склади, а інший – до лісу. Хід порятував не одне покоління. На місці храму колись було капище, присвячене богу сонця Хорсу.

На подвір’ї коло храму є кілька старовинних кам’яних хрестів, розмальованих солярними знаками – символікою, що позначає сонце і втілює світло.

 Переїзд на гостини до родини Росоловських  – на дегустацію

  • Опільських олій холодного віджиму
  • Чесниківського сиру за швейцарською технологією
  • Опільського морозива
  • локального джину та віскі

Родзинкою дегустації є борщ з… морелями.

Виїзд у Полтаву.

Вартість туру 3500 грн.

У вартість входить транспортне та екскурсійне обслуговування, супровід представника турагентства,  проживання в готелі 1 ніч, 1 сніданок, 1 обід, медстраховка.

Окремо оплачуються вхідні квитки та дегустація.

Бронювання туру за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044