Екскурсія-квест та козацькі розваги для школярів

Ціна

280 грн

1 Днів

Дата відправлення

За запитом

Організатор туру

Зоя Неділько

Екскурсія для школярів. Екскурсія-квест для школярів “Скарби музейного містечка” та “Музейні пригоди”

Шановні вчителі та батьки! Запрошуємо Вас та Ваших дітей на екскурсію-квест!

Школярі зможуть поринути у вир подій з історії України, відчути себе шукачами скарбів, а виконавши пошукові завдання, – розкрити історичні таємниці та загадки! Під час квесту учні виконують різні завдання: відгадують загадки, розв’язують інтелектуальні завдання і кросворди, складають пазли, пов’язані з історичними пам’ятками, розташованими на території музейного містечка і шукають скарби.

На Вас чекає захоплююча екскурсія, цікаві екскурсійні локації, розваги та пошук скарбів!

Тривалість екскурсії 2-3 години

Екскурсії для школярів.

Екскурсії для школярів розроблені і проводяться з урахуванням вікових особливостей дитини. При плануванні екскурсійного маршруту враховуємо побажання батьків та вчителів та проводимо дитячі екскурсії у зручний для Вас час.

Питання щодо програм турів  та замовлення екскурсій за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044

Вартість туру – від 280 грн/ос. У вартість включено транспортне та екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, екскурсія в музеї та музейному містечку, квест, медстраховка. (Вартість залежить від кількості екскурсантів у групі. Для замовників із шкіл області вартість прораховується індивідуально)

Особисті витрати.

Усі питання щодо організації та проведення екскурсії за тел.: 050-107-16-89, 096-57-67-044Приєднуйтеся до нас у соцмережах, щоб завжди першими дізнаватися про нові тури, екскурсійні програми та маршрути. Посилання на групу у фейсбук “Турагентство TERRA” – внизу цієї сторінки